Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sbot 1.0.38 Crack

Bot-cave.net sitesinde satılan sbot'un pvp serverlar için olan versiyonu cracklendi. Kimin tarafından cracklendiği bilinmiyor ama bir çok kişi tarafından çalıştığı test edildi.

İndirme Linki
Virustotal Linki (15/56)

sbot.png

Not : Botu kimin cracklediği konusunda garip bir hava var. Bu yüzden ben kullanmadan önce biraz daha beklemenizi öneririm. Kullanmak istiyorsanız riski alarak kullanın.

Botun çalıştığına dair kanıt videosu ;

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Vallaha da çalışıyor tüm private serverlarda(vsro) kullanabilirsiniz hayırlı olsun :thumbsup: Ben de tarama yaptım virüs çıkmadı ama gene de bana güvenmeyin.

Vallaha da çalışıyor tüm private serverlarda(vsro) kullanabilirsiniz hayırlı olsun :thumbsup: Ben de tarama yaptım virüs çıkmadı ama gene de bana güvenmeyin.
İtem toplama yapıyor mu ?

Sun droplu bir private swde oynuyorum da malum drop itemlerin önemi büyük.Toplamazsa sıkıntı büyük.Pet item toplamıyor diye gördüydüm sanırsam.

Takımı
Galatasaray
Çok güzel o zaman paralı sbota elveda :) 20 tl cebe kalacak. :) Peki hız konusunda bir sıkıntı yok değil mi eskisi gibi aynı serilikte çalışıyor.
Ben sbot hiç kullanmadım , mbot ve phbot kullandım.Gayet seri kasıyor şuanlık bir problem göremedim.

Takımı
Galatasaray
Denemeye değer hiç kullanmadım ama eminim iyidir(sonuçta paralı bir şey :) ),bakalım. :starving:

Denemeye değer hiç kullanmadım ama eminim iyidir(sonuçta paralı bir şey :) ),bakalım. :starving:
Paralı olan sürümü gayet seri ve stabil çalışıyordu.Auto walking olayı falan var.Kordinat al gitsin kassın.Herşeye script çizmene gerek.Yok tek eksiği mbotta cmd komutu phobttaki gibi oto kervan olayı yok.Botta trace var ama komut verince gelmiyor kendin isme ayarlıyorsun.Kervan olayında da malı alıyosun scripti çiziyosun elle satıyosun.Sonrar tekrar alıp yolluyosun.Aralarındaki fark bu

Takımı
Galatasaray
Paralı olan sürümü gayet seri ve stabil çalışıyordu.Auto walking olayı falan var.Kordinat al gitsin kassın.Herşeye script çizmene gerek.Yok tek eksiği mbotta cmd komutu phobttaki gibi oto kervan olayı yok.Botta trace var ama komut verince gelmiyor kendin isme ayarlıyorsun.Kervan olayında da malı alıyosun scripti çiziyosun elle satıyosun.Sonrar tekrar alıp yolluyosun.Aralarındaki fark bu
Bilgilendirme için teşekkürler. En iyisi de scprit çizilmemesi benim için :)

ilginç botun süresi bitince (ayın 1ine kadar dayanırsa) crack kullanırım artık bundan sonra :D

Yukarı Alt