Bak dostum bu siteyi sevmeyebilirsin burada isler duzgun gitmeyebilir ama bu sana adminlere laf soyleme ozgurlugunu vermez. Soylediklerin siteyi duzeltecek olsa bile vermez. Anladin mi ironik bakkal

VaLe

.
Bak dostum bu siteyi sevmeyebilirsin burada isler duzgun gitmeyebilir ama bu sana adminlere laf soyleme ozgurlugunu vermez. Soylediklerin siteyi duzeltecek olsa bile vermez. Anladin mi ironik bakkal
Siteyi sevmesem yararlanmasam burad bulunmam zaten. Ama benim bu sitede bulunmuş olmam yanlış giden şeyleri susmam anlamınada gelmez ? Admine laf söylemedim ki admine bir şey denmesine hazmedemeyen bir kişi devlet büyüğüne söylenen bir şeyi nasıl hazmeder onu da anlamış değilim ???

Yazımı tekrar oku yarım yamalak okuyup gelip burda saçma sapan konuşma benim admine söylediğim kötü bir şey yok !

VaLe

.
Devlet büyüğü deyip durma şunlara çoban de.
Daha düne kadar Dağdaki Çobanla benim oyum bir mi diyen ünlülere cemkiriyordunuz şimdi çobanı kotulemek amacıyla kullanıyorsun nasıl oluyor bu iş :) şimdi doğru olan senmisin yoksa o lafı soyleyenler mi ?

Evet, TCMB 25 puan faiz artisi krizi resmilestirmis oldu. 25 puan faiz artisi bile dolarin yukselisini durduramadi, 3.41 den 3.36'a ani bir gerileme yasatsa bile dolar cinayet mahalline geri doner. Suan 3.44. 3.39'dan dolar aldim, Aralik ayinda FED %90 ihtimalle faiz arttirmasi bekleniyor, o zaman 3.50'leri zorlayacaktir. Memleket eyiye gidiy.
Not : Yatirim tavsiyesi degildir.

Çobanların koyuna dönüşeceğini kestirememişiz Aysun Kayacı'dan af diliyoruz. Adaylığını koysun oyum Aysun Kayacı'ya.

VaLe

.
Bence sen sadece laf olsun diye gelmissin bu foruma konuşmaya gerek yok.

Not: Bu saatten sonra yazdıklarım sana cevap değildir.

Düzgün şekilde eleştiri yapıp durumundan memnun olmayan arkadaslara saygım sonsuzdur . Herkes her politikayı beğenmek zorunda değil fakat birbirimizin görüşünü taciz etmekte doğru bir sey değil.

Saygilar,

Size ciddi ciddi cevap yazdığımda tek yaptığınız vatan hainliği ile suçlayıp beğenmiyorsan çık git demek. Ülke uçurumdan düşüyor diyorum politika diyorsun. Görüş değil göremeyiş.

Aralıkta fedin faiz arttırımına merkez bankasıda yıl sonu gider gelir dengesini korumak icin bi karşı hamle yapar dolar max 3,6 yi görürde. Şubat mart gibi 4 ü zorlarız diyorum :)

Ciddi cevap vermeyin beyler iste adam
cahil dalganiza bakin :D Steam falan kuslar ucuyor bunlari konusalim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6 ay öncesinden dolar 4 lira olacak diye bir tahminim vardı , bakalım olacak mı ?
Dolar 4 lira olursa bile hiç kimseden ses çıkmaz diye bir tahminim vardı , bakalım oda tutacak mı ?

Yukarı Alt