"Sorry failed to execute silkroad [error code (2)]" hatasının çözümü şimdi arkadaşlar bende bu hatayla karşılaştım ama önemli bi hata değil sadece 1 programla halledebilirsini işte no dc o da bakın şimdi dosyayı indiriyoruz sonra çıkartıyoruz içinden sro_client i sonra masa üstüne atıyoruz ve mhtc dosyasının içine de atıyoruz şimdi masa üstüne atmamızın nedeni sro_client dosyasını *!%&/'&/'!' sro yeni çince dosyasının adı bunun üstüne taşıyoruz açıyoruz ve karşınızda hata yok ve link
No Dc;
http://www.mediafire.com/?zmpoigmvjl2

EfnuR

Öğretiyorum
alakası yok ya.Launcherin üstüne sağ tıkla özellikler de uyumluluğu seç ordan dene bitini kesin geçer bu hata

virus prog. client i siliyor benim bildiğim ondan böyle bi hata veriyo nod32 fln orj. clienti engelleyio no dc yi engellemiyo ama botla kasacaksanız virüs prog. devre dışı bırakın kasmicaksanız farketmiyo heralde

sleepydragon demiş ki:
virus prog. client i siliyor benim bildiğim ondan böyle bi hata veriyo nod32 fln orj. clienti engelleyio no dc yi engellemiyo ama botla kasacaksanız virüs prog. devre dışı bırakın kasmicaksanız farketmiyo heralde
Virus prog. kapatmanız lazım

EfnuR abi varya adamın dibinin dibinin dibisin varya kaç saattir arıyorum cevap bulamıyorum Allah razı olsun kardeşim

beyler sorun virus programını kapatın sro silin winwardab tekrar yükleyin

Yukarı Alt