Takımı
Fenerbahce
Merhaba arkadaşlar,Alexandria'da lvllere göre safe slotlar lazım.Bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi ? İyi forumlar

Takımı
Fenerbahce
O kadar arkadaş online kimse yardım edemiyormu çok zor soru olmadıgına eminim !

Takımı
Fenerbahce
Konuya 20'den fazla kişi bakmış bir kişi bile yorum yazmamış gerçekten üzüldüm

Takımı
Besiktas
Hacım silkroad oyuncusuysan kendinde gayet iyi yer bulabilirsin 10 dk ara sadece ama 108 sandwormlar'ın 106 map'a girince üstte direk sakin oluyor veya alt teleport noktasına giden köprülerin başında 101 level venegu slotları var eğer pt sağlam ise sand stringlere bırakabilirsin fazla vurmadıkları için ölme sıkıntısı olmuyor pek oyun yüklü olmadığı kordinat veremiyorum ama haritada ortadaki kırmızı slot'un orda bulabilirsin.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Hacım silkroad oyuncusuysan kendinde gayet iyi yer bulabilirsin 10 dk ara sadece ama 108 sandwormlar'ın 106 map'a girince üstte direk sakin oluyor veya alt teleport noktasına giden köprülerin başında 101 level venegu slotları var eğer pt sağlam ise sand stringlere bırakabilirsin fazla vurmadıkları için ölme sıkıntısı olmuyor pek oyun yüklü olmadığı kordinat veremiyorum ama haritada ortadaki kırmızı slot'un orda bulabilirsin.

Hocam teşekkür ederim yardımın için,ayrıca charlar (5 char 97-98 lvl arası - 116 wizard atacker 116 cleric 98 warriıor ) bunlara göre en güzel exp nereden gelir ?

Not:Hepsinde pre plus basılı

Takımı
Besiktas
Güvenli kasılmasını istiyorsan weneglerde yer bul 101 olunca çarlar 11 dg setle zorlanmaz 107 sylakentlere geçersin

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Güvenli kasılmasını istiyorsan weneglerde yer bul 101 olunca çarlar 11 dg setle zorlanmaz 107 sylakentlere geçersin
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yukarı Alt