Takımı
Besiktas
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Geminin yelkeninden geçerken entera bas banko giriyor :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile
Abi her seferinde yelkende basıyordum. Hey Allah'ım, ne kadar safmışım ya... makara:
:cry: :cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj xJacKDanieLL rumuzlu uyeden alinti yapildi
xJacKDanieLL demiş ki:
Penon Taxi 1\h 3 m 2\h 5 m All day 35 m 95 lwl Full FF Wizz ... Yazasım Geldi Yalan Yok . . . :D
Bunu görünce aklıma şey gelmişti. 12 yaşında bir bebe penon taksi'ye giriyor, saati dolmasına 5 dakika kala "abi babam balkondan düştü hastaneye götürücek lütfen partiden atmayın" yazmıştı :mrgreen:

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bu mesaj xJacKDanieLL rumuzlu uyeden alinti yapildi
xJacKDanieLL demiş ki:
Penon Taxi 1\h 3 m 2\h 5 m All day 35 m 95 lwl Full FF Wizz ... Yazasım Geldi Yalan Yok . . . :D
Bunu görünce aklıma şey gelmişti. 12 yaşında bir bebe penon taksi'ye giriyor, saati dolmasına 5 dakika kala "abi babam balkondan düştü hastaneye götürücek lütfen partiden atmayın" yazmıştı :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

İnanır mısınız bugün arkadaşımın charını istedim sağolsun verdi isroda kendime char kasmayı düşünüyordum eldoradoda şu anda cetus olması lazım velasıl girdi 2tane 12dg rare staff vardı profsuz 7yaptım zaten o kadar kolay olmuş alchemy rate sandım bi an pvp serverda oynuyorum. Sonra 13dg legend yaptım hadi dedim bi pvp ye gidiyim clericle pvp yaparım intlerle makarasına diye gittiğimde ortalıkta samarkandda botlardan başka bişey göremedim alex'e gittim alexdede sadece bardlar clericler wariorlar bottaydı kimse pvp yapmıyordu. Anladım isro harbiden bitmiş ya.

Server
Aeolus
Takımı
Seçiniz...
Hahahaa evet tabii ya . Şey yazanlar bile vardi hani Party time bitmesine 1 -2 dk kala yazıyorsun işte Kral_Wizz süren bitti uzatıyormusun atıcam yoksa . Abi babam markete yolluyor gitmessem beni döver gelince uzatıcam . Sakın atma char yatar 30 dk dır kasılıyor .(GELMEDİ) . :) :) :D

Avasin

Ne vardı yani cılkını çıkarmadan 7'den 70'e herkesin oynayabileceği şekilde devam etseydiler. Para uğruna bi kendilerini pazarlamadıkları oldu. Çok şükür ki artık eskisi kadar para kazanmıyorlar ki. Gerçi hala nasıl bir b*k yediklerinin farkında değiller orası da ayrı mesele ya. Her neyse gerçekten hüzünlendim.

en güzeli budur downhang cave :) ya bir allahın kulu youtube'a upload etmemiş yada ben bulamadım :D link aşağıda
https://soundcloud.com/james_x/silkroad-donwhang-cave?in=james_x/sets/silkroad-online-soundtrack

Bu mesaj Judas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Judas demiş ki:
en güzeli budur downhang cave :) ya bir allahın kulu youtube'a upload etmemiş yada ben bulamadım :D link aşağıda
https://soundcloud.com/james_x/silkroad-donwhang-cave?in=james_x/sets/silkroad-online-soundtrack
:mrgreen:

Vay be ne günlerdi ya :cry: Chakji'lerde kastığım günler aklıma geldi her nedense :cry: Tam 4 sene koskoca 4 senemi verdim hiçde pişman değilim çok güzel günlerdi birdaha o günlere dönme imkanım olsa yine oynardım kesinlikle :cry:

Silkroad'ı bıraktım bırakalı mmorpg e dönmedim çünkü beğenebildiğim bir oyun bulamadım.Oyunu bırakalı 4 sene oluyor.Bu son zamanda arkadaşımdan duyduğum bir oyun var ArcheAge Online diye mmorpg.com da aldığı puan,oyundaki görsel vb. birçok olay beni mmropg başlamam için tetikledi diyebilirim.Oyun şuan beta aşamasına dahi gelmedi ama 2014 ortalarına beta sı çıkar diyorlar,mmorpg oynamak isteyip oyun arayan arkadaşlara tavsiye ederim bir bakın derim. :thumbsup:

Bu mesaj IronyOfFate rumuzlu uyeden alinti yapildi
IronyOfFate demiş ki:
Vay be ne günlerdi ya :cry: Chakji'lerde kastığım günler aklıma geldi her nedense :cry: Tam 4 sene koskoca 4 senemi verdim hiçde pişman değilim çok güzel günlerdi birdaha o günlere dönme imkanım olsa yine oynardım kesinlikle :cry:

Silkroad'ı bıraktım bırakalı mmorpg e dönmedim çünkü beğenebildiğim bir oyun bulamadım.Oyunu bırakalı 4 sene oluyor.Bu son zamanda arkadaşımdan duyduğum bir oyun var ArcheAge Online diye mmorpg.com da aldığı puan,oyundaki görsel vb. birçok olay beni mmropg başlamam için tetikledi diyebilirim.Oyun şuan beta aşamasına dahi gelmedi ama 2014 ortalarına beta sı çıkar diyorlar,mmorpg oynamak isteyip oyun arayan arkadaşlara tavsiye ederim bir bakın derim. :thumbsup:
Oyun güzelmiş ,açılınca kesinlikle denerim.

Takımı
Seçiniz...
Wax Whine demiş ki:

ilk zamanlardada kod gidince bas sonra connecte tıkla giriyor derlerdi ki giriyordu ne hikmetse :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

ilk zamanlardada kod gidince bas sonra connecte tıkla giriyor derlerdi ki giriyordu ne hikmetse :D
Sunucu fullken ne olursa olsun girmiyordu abi bir totem oyundaki kişiye dc mi yedirecek? :D Ama resmen yıllarım bununla geçti

Wax Whine demiş ki:
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

Sunucu fullken ne olursa olsun girmiyordu abi bir totem oyundaki kişiye dc mi yedirecek? :D Ama resmen yıllarım bununla geçti
+++ oyuna girince benim sayemde biri d yiyecekmiş gibi saldrıyodum :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:

alakasız oldu ama dinleyince gözlerim doldu

:curtain:
şunun keşke eyçdisi olsa keşke 3 sezonu indirdim ama çözünürlük kötü olduğu için izleyesim gelmiyor :D

Server
Aeolus
Takımı
Seçiniz...
Bu Track'leri Dİnlerken (Hepsini) Hep bilinç Altımda Hiyaaaaaaa ! Huuuuuu ! Dıgıdık Dıgıdık ! yüreyen atın ayak sesleri kalan birtek benmiyim . Yada Penon Taxi yapmaya veya Isu aramaya (Reverze nin yaygın olmadıgı dönemlerde) giderken . 46 lık Canavar cıceklerın atımıza ve ya bıze altan köküyle vururken cıkartığı o sesi 2 m ye aldığımız köpeğimizin öldüğünde yaşadığımız üzüntüyü . Free Onq,Niya,karra,penon, Taxi Bulduğumuzda yaşadığımız o Sevinci . Sırf şekil olsun diye Bow Chara kalkan aldığımızı . Sırf Eu Charlar Ptye almadıkların Chin pt kurup adamların slotta ks attıklarımızı . Gıcık Kaptığımız Bir adama Kalkanlan Pembe olup Daldığı anda indiren . Pwpde bizi kesen ve ya Gıcık kaptığmız bır adama . Stun veya Division atıp ölmesini sağlayan biz deyilmiydik . Ben Buraya Sabaha Kadar Yazarım Ama Sadece Silkroadı Harbi Yaşayıp Harbi Oynayanlar anlar ... Ayrıca biz 120 lwl olup Legend o bu +13 +11 Takıpta mutlu olan Çocuklar Deyil Giant keserken acaba ne cıkıcak ? Kasa Düşücekmi ? Diyerek Mutlu Olan Sroculardık . . . Yani Demem O ki Harbi Silkroad Devri O 2006 2007 2008 lerde yaşanıp 2010 Dan Sonra Benim için Bitmiştir 61 yaşında da olsam Hayatımda Hep Unutamacağım yıllarımdır .

Yukarı Alt