İnternette araştırdım bu problemi 1 kişi paylaşmış ondada yönetici olarak çalıştır vs diye konuyu geçiştirmişlerki ben hepsini denedim, kaldırıp kurmayı vs vs...

Gelelim problemime client açılıyor, championlar seçiliyor geri sayım bittiğinde ise bende oyun başlamıyor. Clienti tekrar açtıgımda reconnect'e basınca oyunu alta atıp yine başlamıyor böyle saçma sapan bir durumla karşıyım :think:

Çözene ne istiyorsa vericem cool2:

Ps; Şöyle bi durum var her repair edişimde 2 3 oyun atabiliyorum, yetkililere ticket attım cevap hala yok.

Takımı
Besiktas
Bende oluyordu reconnect dediğimde oyuna geçiyordu ilginç arakdaşlara soracağım..

Aynı sorunu bende yaşadın kangren olmuştum bu dertten şimdi yapman gereken basit aslında

oynun kurulu olduğu yere gidiyorsun

Riot Games/League Of Legends/Rads/solutions/lol_game_client_sln/releases/0.0.0.206(Bendeki oynun sürümü şu anda bu seninki kaçta olursa olsun aynıdır içine giriyorsun devam ediyosun)/deploy daha sonra aşağıda bir LoL simgesi olucak her oyna girmeden önce win7 ise yönetici olarak çalıştır de onu aç o aşağı inicek kapandı felan sanma daha sonra launcheride yönetici olarak aç ve oyna girebilirsin her girişte aynı iştemi uygula. Xp de yönetici olarak çalıştırmana felan gerek yok direk açabilirsin

sorunun çözülür umarım bende baya uğraşmıştım anlıyorum derdini :beer:

Aphrodite demiş ki:
Aynı sorunu bende yaşadın kangren olmuştum bu dertten şimdi yapman gereken basit aslında

oynun kurulu olduğu yere gidiyorsun

Riot Games/League Of Legends/Rads/solutions/lol_game_client_sln/releases/0.0.0.206(Bendeki oynun sürümü şu anda bu seninki kaçta olursa olsun aynıdır içine giriyorsun devam ediyosun)/deploy daha sonra aşağıda bir LoL simgesi olucak her oyna girmeden önce win7 ise yönetici olarak çalıştır de onu aç o aşağı inicek kapandı felan sanma daha sonra launcheride yönetici olarak aç ve oyna girebilirsin her girişte aynı iştemi uygula. Xp de yönetici olarak çalıştırmana felan gerek yok direk açabilirsin

sorunun çözülür umarım bende baya uğraşmıştım anlıyorum derdini :beer:
Neden böyle saçma birşeye gerek duyuyoruz peki ? bu ne saçma iştir ya, günlerdir etmediğim küfür kalmadı 1 oyun atmak için 1 saat repair ettiriyordum. Denedim çalıştı saolasın :beer:

Napak işte bazı bilgisayarlarda sorun mu ne varmış felan filan supporta ticket attım cevap felan vermediler. Bende kurcaladım şansa mansa buldum :D . Türkiyedeysen eklersin The Holy Virgin :coffee:

Takımı
Besiktas
Aphrodite demiş ki:
Napak işte bazı bilgisayarlarda sorun mu ne varmış felan filan supporta ticket attım cevap felan vermediler. Bende kurcaladım şansa mansa buldum :D . Türkiyedeysen eklersin The Holy Virgin :coffee:
hemen istekleri sirala hocam

Aphrodite demiş ki:
Varsın cevap vermesinler oyuna giremiyoruz diye banlanmıyoruz ya ona şükrediyorum ben :twisted:

Oyuna girmenin şerefine sana gelsin :D Amumu gülmekten öldürdü beni pro ganger

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt