Bana En İyi char Full Str Fire Light Bow dur.
Bow skilleri ve fire skilleri en önemlisidir.

BOW SKİLLER
- Resim Silinmiş.

SİYAH OLANLAR kesin acılması gerekir
PEMBELER İSTEĞE BAĞLI(bu bowda isteğe bağlı olan pembeler bana göre acılmaması gerekir)
KIRMIZILAR İSE KESİN ACILMICAK OLANDIR

FİRE SKİLLERİ
- Resim Silinmiş.

PEMBELER İSTEĞE BAĞLI(bu firedeki pembeler ise bana göre acılması gerekir)

LİGHT SKİLLERİ
- Resim Silinmiş.
PEMBELER İSTEĞE BAĞLI(bu light taki pembeler ise bana göre acılmaması gerekir)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yapılandırma için teşekkürler işime yarayacağına eminim :) ama birşey sormak istiyorum şu an rsro da 16 lvl ım ve gereken sp yi 40 ve 70 lvl için hesapladım bu rehbere göre 40 lvl için 27 k 70 lvl için 202k sp gerekiyor aslında 2 gap gidiyorum ama skilleri yükseltmesi gelince yükselttim ama masteryle oynamadım şu an 2 gapla gitmeye devam ediyorum sence 2 gap yeter mi 27k ve 202k için yoksa gapı 4 5 mi yapmalıyım yada adam akıllı bi sp farm mı yapmalıyım ? Not rsroda free ong taxi çok yok benimde 1m kadar param var yani ong farm bir yere kadar yapabilirm :)
yani kısaca özetlersem sorularımı
Hedeflenen spye (202k)ulaşmam için şu an 2 gapım var bu gap yukarıdaki gibi yapılandırılan bir char için yeterli mi
Gapımı 4e veya 5e mi çıkarmalıyım
Ya da şu andan itibaren mastery lvle ellemeyip iyi bir sp farm mı başlatayım dersiniz arkadaşlar
Not : ong farm yapmak için 1 m im var ancak rsroda free taxi çok az (en azından Çaan da) olan taxilerde 350k dan başlıyo wizardlar
biraz daha para biriktirdikten sonra gap 9 yapıp en azından 30 a kadar farmlı gidip sonra gap 2 mi yapmalıyım
NOT:70 lvlda yukarıdaki kesin açılması gereken ve Firedaki kalkan skilli de dahil hepsini max hesapladım

Yukarı Alt