- Resim Silinmiş.

Tüm Galatasaraylı üyelerimizi bekleriz.Maçlara gidenler birbirleriyle haberleşip maçda buluşup daha iyi vakit geçirebilecekler.Maç sırasından çektiğiniz video ve resimleride burada paylaşabileceksiniz.

Facebook Sayfamız

Üyelerimiz;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yaz benide bro.

ps: Galatasaray - Sivas maçına giden varmı arkadaşlar ? Pegasus Tribününde olacağım.

Listeyi güncelledim. :beer:

@JetHomme
Hacım ben pegasus'a bilet bulamadım saat 3 gibi felan gittik ama kalmamıştı.

ps: Şu biletix'in sistemi nasıl işliyor yani biletleri ordamı basıyorlar yoksa başka türlümü.Yani ben kadıköydeki biletixde bulamadığım bileti başka bir biletix noktasından alabiliyormuyum...

Benim bildiğim bilet orada basılıyor. :think:

Bu arada eskişehir maçına geleceğim bende.Saat 8 gibi biletixin önünde bekleyeceğim :starving:

Inception demiş ki:

@JetHomme

ps: Şu biletix'in sistemi nasıl işliyor yani biletleri ordamı basıyorlar yoksa başka türlümü.Yani ben kadıköydeki biletixde bulamadığım bileti başka bir biletix noktasından alabiliyormuyum...

Bu arada eskişehir maçına geleceğim bende.Saat 8 gibi biletixin önünde bekleyeceğim :starving:
Bilet direk orada basılıyor hocam. Bende Kadıköy'deki biletixden aldım. Cuma günü saat 9 gibi gitmiştim. Daha açılmamıştı. 10 kişilik bi kuyruk vardı sadece.

Addicted demiş ki:
Beni direk yazman lazımdı bence oraya :lol: yarın %90 gideceğim haberleşirizz
:headbang:
JetHomme demiş ki:
Inception demiş ki:

@JetHomme

Bilet direk orada basılıyor hocam. Bende Kadıköy'deki biletixden aldım. Cuma günü saat 9 gibi gitmiştim. Daha açılmamıştı. 10 kişilik bi kuyruk vardı sadece.
Öyle düşündüm bende fakat forumda biri sadece kale arkası en üst kısım kalmış diye yazmış.Ben oralara bulamadım :P

Yukarı Alt