GALATASARAY - BEŞİKTAŞ KİM KAZANIR ?

• Galatasaray

Votes: 40 38,5%
  • Beşiktaş

Votes: 53 51,0%
  • Berabere

Votes: 11 10,6%

• Total voters
    104
Quaresmayıda fazla abartıyorsunuz.adam 2 senedir maç yapmayınca bjk ye gelip arka arkaya maç yapınca bünye kaldırmıyo.daha cok sakatlanır quaresma.

Bazılarıda Galatasaray la beşiktaş a kardeş takım demiş.nerden cıkartıyorsunuz anlamıyorum böyle çocuksu şeyleri.

Takımı
Galatasaray
DukeNukem demiş ki:
Quaresmayıda fazla abartıyorsunuz.adam 2 senedir maç yapmayınca bjk ye gelip arka arkaya maç yapınca bünye kaldırmıyo.daha cok sakatlanır quaresma.

Bazılarıda Galatasaray la beşiktaş a kardeş takım demiş.nerden cıkartıyorsunuz anlamıyorum böyle çocuksu şeyleri.
Haklısın.Quaresma nın Porto hariç nerede iyi oynamışlığı var allah aşkına.Adam müzmin sakata benziyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adamın sakat olması doğal herif sakat olduğu için hiçbir avrupa kulübü almıyor lakin sakat bir Q7 Türkiye'nin en iyi hucüm oyuncusundan 10 kat daha iyidir bkz. koskoca Türkiye şampiyonu bursaspor'a ne yaptı devler liginde maymoon.com oldular makara: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe 1-0 kazandı 3 puan cepte şimdi keyfle izlerim ben kim kimi parçalayacak diye ahahahaha makara:

extraloob demiş ki:
adamın sakat olması doğal herif sakat olduğu için hiçbir avrupa kulübü almıyor lakin sakat bir Q7 Türkiye'nin en iyi hucüm oyuncusundan 10 kat daha iyidir bkz. koskoca Türkiye şampiyonu bursaspor'a ne yaptı devler liginde maymoon.com oldular makara: :P
Baros da 20 kat iyidir Quaresmadan ama sakat olduğu için Avrupa klübleri almıyor.Eğer sakatlığı olmasaydı Baros Liverpool da kalırdı veya Manu Arsenal Chelsea gibi takımlarda oynardı.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas

SENİNLE ÇOŞUP EĞLENECEĞİZ EFSANE BEŞİKTAŞ TARAFTARI

- Resim Silinmiş.

SENİNLE SEVİNİP ÜZÜLECEĞİZ ŞANLI BEŞİKTAŞ

- Resim Silinmiş.

Ve SONUÇ NE OLURSA OLSUN ''SENİNLEYİZ'' BEŞİKTAŞ!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

extraloob.com :kalp:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EmmaW

DukeNukem demiş ki:
extraloob demiş ki:
Baros da 20 kat iyidir Quaresmadan ama sakat olduğu için Avrupa klübleri almıyor.Eğer sakatlığı olmasaydı Baros Liverpool da kalırdı veya Manu Arsenal Chelsea gibi takımlarda oynardı.
quaresmanın barcada chelseade interde neden oynayamadığını biliyormusun? sakatlık.

@ffchine
ilk resimdeki forma açılan maçtaydım hatırladım vaybe ne günlerdi :lol: yanlış hatırlamıyorsam ozaman carew vs. vardı

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
@ffchine
ilk resimdeki forma açılan maçtaydım hatırladım vaybe ne günlerdi :lol: yanlış hatırlamıyorsam ozaman carew vs. vardı
beşiktaş taraftarı ve bir beşiktaşlı olarak bence en güzel şeydir orda olmak :kalp:

FFchine demiş ki:

SENİNLE ÇOŞUP EĞLENECEĞİZ EFSANE BEŞİKTAŞ TARAFTARI

- Resim Silinmiş.

SENİNLE SEVİNİP ÜZÜLECEĞİZ ŞANLI BEŞİKTAŞ

- Resim Silinmiş.

Ve SONUÇ NE OLURSA OLSUN ''SENİNLEYİZ'' BEŞİKTAŞ!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

extraloob.com :kalp:

:buddha: :buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt