Hercules server TurkFantasy Guildimiz 5 level dir

bize bağlı 4 adet unionumuz bulunmaktadır.

Ben 97 levelim Fakat guild alımımızda Level önemli değil Kesin kurallarımız vardır.

Kurallara uymayan Arkadaşlar Guilden Atılacaktır. veya hiç Gelmesin :(

Amaç: Sıcak cana yakın dosluk ve arkadaşlıklar Kurmak yardımlaşmaktır.

Guild Alım şartları:
1 Beni kasın demek yasaktır. Herkes kendi veya guilde leveline eşit ptler ile kasılabilirler.
2 Online Süreleri uzun olan arkadaşlar En az Her gün oyuna giren ve kasan arkadaşlar Tekrar Söylüyorum Level önemli değil online süreniz önemlidir.
3 Kesinlikle KUFUR ARGO Kelimeler Kullanmamak
4 Union Yetkisi Ve joinlik yetkileri Dışında Herhangi bir yetki verilmeyecektir.
5 Guilden Çıkmak isteyen Sebep beyan edip Öyle cezasız şekilde Çıkartılır Her sebep Geçerlidir.Fakat kimse Beni guilden At diyip Kapatmasın.
6 Zaman Zaman insanlar biri birine gerilebiliyor ve kızabiliyor bunu guild içine yansıtmamalıdır. kendi arasında cözmelidir.

TR yazımız Union Amlemi ve ona uyum sağlayan Bayrağımız Guild Amlemidir.

Bu ara Ben master Ve takım Arkadaşlarım olarak Biraz beni Tanımanızı isterim ve kendimdende bahsedeyim
Oyun içinde Seviyeden başka şeye pek değer vermem Alış veriş yapmam Nakir alır Nakit verir veya Karşılıksız veririm Karşılıksız Almam
İyi Bir silkroad oyuncusuyum Çok konu hakkında ve Kale hakkında bilgim vardır. Gerçek Kale savaşında Oyuncu Leveli ne kadar önemli ise Yöneticilik ve uygulanacak metotlar Daha önemli olduğunu unutmamanızı isterim bölye bir savaşa gitmeye karar verirsek Yapılandırmaları Çok güzel ayarlayıp ve boş gelmicegimizden emin olabilirsiniz.

Şimdiden gelecek Arkadaşlara Hayırlı olsun derim

Not: Sürekli Onlineyim Fakat çoğu zamanım bottadır. Pm atan arkadaşlara Geriye Dönerim
PM: Try_Alyssa

Yukarı Alt