Takımı
Galatasaray
1E90548D-8688-4BC0-9DFF-70AC25CC5753.png

• Amazon Prime 1 aylık ücretsiz kullanımdan sonra aylık 7,90 TL karşılığında bir paket olarak Türkiye’de kullanıma sunulmuş.

• Bu üyelik paketiyle birlikte aşağıdaki hizmetlerden de faydalanılabilecek.
-Twitch Prime aboneliği
-Prime Gaming Platformu
-Prime Video Platformu
-Amazon alışverişlerinde kampanyalar
-Ücretsiz ve hızlı teslimat kargo fırsatı (Bazı şehirler)

Abone Olmak için—>Amazon Prime

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Screenshot_29.png

Ahaha :D Gerçekten çok uygun bir fiyatla giriş yaptılar, direkt aldım bakalım biraz da prime videoyu tüketelim. Umarım fiyatı birkaç ay sonra yükseltmezler :D
Eskiden sadece Twitch aboneliği 5$ olarak satılıyordu oradan da herkes Prime'a geçecektir herhalde.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

8.png

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hem dizi film platformu hemde bedava kargo sadece 8 tl muhteşem bir fiyat ama şunu anlamadım, bir ürün alacaksam kargo ücreri vermek yerine prime alırım, gelecek ayda iptal ederim? Amerika da bunları yıllık olarak satıyorlar, bizde aylık olması biraz suistimale açık gibi.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Ödeme aracınız doğrulanamadı. Lütfen ödeme aracınızı güncelleyin veya yeni bir ödeme aracı bilgisi girerek tekrar deneyin.

Hatasını alan var mı?

:detective:

Son düzenleme:
Benim için iyi oldu bu kargo meselesi. Ürün alacağım 30$'a kargo fiyatı 65$ şaka gibi.

ps : Prime Gaming için ayrıca ücret ödemeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
Hem dizi film platformu hemde bedava kargo sadece 8 tl muhteşem bir fiyat ama şunu anlamadım, bir ürün alacaksam kargo ücreri vermek yerine prime alırım, gelecek ayda iptal ederim? Amerika da bunları yıllık olarak satıyorlar, bizde aylık olması biraz suistimale açık gibi.
Dizi/film platformu icin ne diyebilirsin bro? Netflixin yapay zekadan cikma orijinal icerikleri beni hic etkilemiyor acikcasi bosuna 30₺ para veriyorum her ay

Dizi/film platformu icin ne diyebilirsin bro? Netflixin yapay zekadan cikma orijinal icerikleri beni hic etkilemiyor acikcasi bosuna 30₺ para veriyorum her ay
Ben Netflix'i bırakalı 6 ay olmuştur. Düzenli olarak belgesel eklenir diyordum yanıldım.
Dizi konusunda zaten çok seçici olduğum için genel yapıtları bir birini tekrarlıyormuş gibi geliyor izleyemiyordum.
Kısacası her ay boşuna para verdiğimi düşünerek, üyeliğimi iptal ettim.
BluTV senelik satın aldım 130 liraya sırf Aref için meğersem 1 sezonluk bir şey miş onu bitirince diğer bir kaç diziyi izledim sarmayınca onu da bıraktım öyle duruyor.
Tv+'a bile aylık 10tl veriyoruz sırf tantana yapsın diye... hayır, olmayınca da ya en azından açar haber izleriz diyorduk :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Enparayla alıyorum, aylık 15 tl. Babamlar, dayımlar ve biz beraber kullanıyoruz çok koymuyor aylık 15 tl. İzlediğimiz tek şey modern family, arada bir de film açıyoruz. Kalite olarak sıfır, internetten bulamayacağım dizi yok ama rahat diye tercih ediyoruz. Birde 15 tl olunca üzmüyor. Sonuçta su bile 16 lira.

Enparayla alıyorum, aylık 15 tl. Babamlar, dayımlar ve biz beraber kullanıyoruz çok koymuyor aylık 15 tl. İzlediğimiz tek şey modern family, arada bir de film açıyoruz. Kalite olarak sıfır, internetten bulamayacağım dizi yok ama rahat diye tercih ediyoruz. Birde 15 tl olunca üzmüyor. Sonuçta su bile 16 lira.
Amazon prime icin sormustum bro

Aynen 19 litre damacana 15 lira oldu

Amazon prime film ve dizi konusunda hiç güncel değil, içerikleri çok az, açıkçası değmez. Tabi kaliteli bir kaç yapımı var ama onun dışı aşırı boş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Amazon prime icin sormustum bro
1 aylık bedavası var, üstüne aylık 8 tl. Hiç bir şey olmasa bile içinde kötüleyemem, 1 dolar bile değil sonuçta. Seinfeld var, house var, office var. Bir kaç kaliteli filmde gördüm, illaki değer yani herkes kendine göre bir şey bulur.

Takımı
Galatasaray
Amazon’un Prime’dan sorumlu Başkan Yardımcısı ve Amazon Prime’ın 1 numarası Jamil Ghani,Amazon Prime Türkiye ücreti hakkında:

“Kalıcı fiyat. 1 dolara yakın bir paraya tekabül ediyor ve hep bu düzeyde kalacak. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak. Tanıtım fiyatı falan değil.” Demiş.

Millette şöyle bir algı oluşmuş ne alaka ise "yurt dışından ürün getirteceğim ne güzel kargo ücreti bedava"

Yukarı Alt