Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yine bir hamle ve yine kendini göstermeye çalışıp boş yapan bir tayfa :) Daha hamlenin ne olduğunu göremiyorlar, yok teroristlerle anlaşılmış yok niye sonuna kadar gidilmemiş vs vs çoluk çocuk gelip pubg oynar gibi davranıyor sonra da ülke yönetenlere burda sövüyorlar :)

Türkiye tam olarak istediğini aldı. Verilen koridoru zaten biz girip harekat devam ederken vura kıra, belki şehit vererek hedefe ulaşınca harekatı bitirecektik. Şimdi savaşmadan, mühimmat harcamadan, şehit vermeden istediğimiz oldu. Üzerine gelecek yaptırımlar ve şuanda uygulanan yaptırımlar iptal edildi. Bunları görmeyipte yok amerikanın köpeği yok terör sevici vs geçin bu ayakları. Ekonomi batarsa batsınmış, he anasını satiyim save'lediğin yerden geri başlarsın game over olunca da.

Sadece okumak için giriyorum, çok girmeyeyim karışmayayım diyorum ama okudukça da insan üzülüyor ya, bizim insanımız neden böyle diye üzülüyorum valla..

celladına aşık olmuşsa bir millet,
ister ezan ister çan dinlet.
itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
müstehaktır ona her türlü zillet.

işte bu tarz olaylar bazılarının sorgulamaması yüzünden oluyor, onu da geçtim adam konuyu oyuna bağladı, ne alakaysa.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
celladına aşık olmuşsa bir millet,
ister ezan ister çan dinlet.
itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
müstehaktır ona her türlü zillet.

işte bu tarz olaylar bazılarının sorgulamaması yüzünden oluyor, onu da geçtim adam konuyu oyuna bağladı, ne alakaysa.
Dediğim gibi şakşakçı işte.

Harekat başladı, teröristler temizlenecek, şak şak şak.
Harekat bastırıldı, anlaşma sağlandı, teröristler kaçıyor, şak şak şak.

Şehit vermeyelim diyor, sanki Suriyede ki zilyon tane terörist artık bu harekat bittiğine göre evlenip çoluk çocuğa karışıp piknik yapacak.
Terörizm ile mücadelede omurga önemli, bir barışıp bir küserek mücadele edilmez ama kime neyi anlatıyorsun. Yarın dese ki artık Yahudiyiz, doğruyu bulduk, şak şak şak yapacak adamlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
erdogan.jpg

"Sayın Başkan, insanlığın baş düşmanı terörizmi YENDİĞİMiZDE daha fazla can kurtarılacak. Bu ortak çabanın bölgemizde barışı ve istikrarı destekleyeceğinden eminim."

Burada ki şakşakçıların aksine, daha öncede dediğim gibi Cuhmurbaşkanında ben mutlu olduğunu düşünmüyorum bu anlaşmadan, ülkelerin baskısı, amerikanın yaptırım baskısıyla yapılmış gibi duruyor. Atılan tweet'te de "when we defeat" demeside bunu gösteriyor.

Şehit vermeyelim diyor, sanki Suriyede ki zilyon tane terörist artık bu harekat bittiğine göre evlenip çoluk çocuğa karışıp piknik yapacak.
Terörizm ile mücadelede omurga önemli, bir barışıp bir küserek mücadele edilmez ama kime neyi anlatıyorsun. Yarın dese ki artık Yahudiyiz, doğruyu bulduk, şak şak şak yapacak adamlar.
bir müddet sonra yine tekrar savaş'a gireceğiz, çünkü bir türlü sonunu getiremiyoruz, yarın öbür gün intikam adı altında ülkemiz de bomba patlatsalar bunun vebalini nasıl ödiyecekler?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bakın adamlar nasıl bizi ayaklarının altına alıyor, itibarımızı paspas yaptılar..

Sanırım bu ülke hiç bir zaman bu kadar aşağılanmamıştır.

Söylediği şeyler çok ağır şeyler.

"Biraz onların savaşmasına izin verdim"
"İki çocuğun savaşmasına izin verir gibi."
"İkisi de savaşmanın ne kadar zor olduğunu görünce vazgeçtiler"
"Erdoğan kabul etmeseydi ekonomisini çökertecektim ama kabul etti."
"Ben zorlamasaydım -tough love- asla bunu kabul etmezdi".

Geçen İstanbulda 'ydım araçla Bomonti-Dolmabahçe Tünelinden geçiyorduk; kaldırımda 2 tane evsiz ayrı ayrı siyah bir tuluma girmiş uyuyorlar . Çıktık tünelden meydana inidik dolmabahçe sarayının oradan geçiyoruz.
Belli biri gelecek galiba emniyet güvenlik almış takmışlar gözlüğü muhabbet ediyorlar konuşuyorlar bekliyorlar, bir yanda turistler saat kulesinin çevresinde fotoğraf çekiliyor, öteki tarafta insanlar elinde telefonla konuşuyor gülüşüyorlar felan..
Dedim hayat ne garip birazdan herifin biri gelecek altına kırmızı halılar serecekler yiyip içecekler. 500 metre geride bambaşka bir dünya.
Şimdi şu harbe bakıyorumda 82 Milyonun harbimi bence değil..

Ve ben kendimi bildim bileli ülke terörle mücadele ediyor; şunu rahatlıkla diyebilirim ki henüz hiç kimse ülkesi için ölmedi.
Sokakta yaşayanlar için verilmesi gereken savaş bambaşka bir yerde ve oraya hiç gitmedik..

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yav he he. Şu yukarıdaki video'yu izleyip hala buraya utanmadan yazabiliyorsun ya pes...

Al sana apar topar yapılan anlaşmanın gerçek nedeni;

istediğin kadar dil dök ya da örnek ver, sittin sene anlatamazsın.

Server
Eris
@Chorus Madem apar topar hadi bu sebepten yapıldı peki adam 5 gün içerisinde verilen sözler tutulmazsa operasyon daha kararlılıkla devam edecek diyor. Ve operasyon başlamadan önce Trump'a haber verildi deniyor abd askerlerinin alandan çekilmesi için. Mal varlığı gibi bir korkusu olan adamın söyleyeceği söze benziyor mu bunlar birazcık particilik kafasından çıkın milli düşünceler ile bakın olaya.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Chorus Madem apar topar hadi bu sebepten yapıldı peki adam 5 gün içerisinde verilen sözler tutulmazsa operasyon daha kararlılıkla devam edecek diyor. Ve operasyon başlamadan önce Trump'a haber verildi deniyor abd askerlerinin alandan çekilmesi için. Mal varlığı gibi bir korkusu olan adamın söyleyeceği söze benziyor mu bunlar birazcık particilik kafasından çıkın milli düşünceler ile bakın olaya.
Bak canım kardeşim, ilk önce milli düşünceler diye kelimeler kullanarak teröristle anlaşma yapanları savunamazsın. Herkesin her zaman anlaması gereken bir gerçek var, teröristle ANLAŞMA YAPILMAZ. Bunu daha öncede gördük. Bunu bir kere kabul edin, tartışılabilecek bir konu değil bu. Bunun geçmişte de örneği var, çok uzak bir geçmişte de değil.

Verilen sözler tutulmazsa operasyonun zaten devam etmemesi için bir sebep yok, anlaşmanın garantörü Amerika. Sence terörist kısım anlaşmayı bozarsa, Amerika hala bu konu üzerine gider mi?

Bunun yanı sıra ben konunun başından beri harekatı savunan bir adamım, bir partim yok birileri ne tarafa dönerse bende onunla dönmüyorum.

Harekat başladı şak şak şak
Teröristlerle anlaşma yapıldı şak şak şak

yapmak particiliktir, kavram karmaşına girmeyin.

Server
Eris
Bak canım kardeşim, ilk önce milli düşünceler diye kelimeler kullanarak teröristle anlaşma yapanları savunamazsın. Herkesin her zaman anlaması gereken bir gerçek var, teröristle ANLAŞMA YAPILMAZ. Bunu daha öncede gördük. Bunu bir kere kabul edin, tartışılabilecek bir konu değil bu. Bunun geçmişte de örneği var, çok uzak bir geçmişte de değil.

Verilen sözler tutulmazsa operasyonun zaten devam etmemesi için bir sebep yok, anlaşmanın garantörü Amerika. Sence terörist kısım anlaşmayı bozarsa, Amerika hala bu konu üzerine gider mi?

Bunun yanı sıra ben konunun başından beri harekatı savunan bir adamım, bir partim yok birileri ne tarafa dönerse bende onunla dönmüyorum.

Harekat başladı şak şak şak
Teröristlerle anlaşma yapıldı şak şak şak

yapmak particiliktir, kavram karmaşına girmeyin.
Benim milli düşünceler dememin sebebi attığın haberlerden dolayı.
Ülke teröristle oturmadı masaya abd ile anlaşma yapıldı tırlarla silahları onlara verip besleyen onlar.
Sözlerini tutup tutmayacaklar mı kesin değil çünkü trump twitter'la ülke yönettiği için ne bok yediği belli olmayan bir tip.
Erdoğanın teklifi vardı eğer bu sorunun çözülmesini istiyorsanız silahlarını bıraksınlar ve güvenli bölge olarak belirlediğimiz alan dışına çıksınlar diye abd'den gelen heyet 1 gün değil de bunun 5 günlük tasarısını sundu şu an yapılan anlaşma erdoğanın teklifi zaten.
Öyle bir yorumlanıyor ki kandilden terörist başları gelmiş erdoğanla masaya oturmuş harekat o yüzden duraksamış gibi.

Bizim devletimizin derdi teröristleri temizlemek. Bu iş gerekirse sahada oluyor 700 leşle gerekirse de böyle masada hallediliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Benim milli düşünceler dememin sebebi attığın haberlerden dolayı.
Ülke teröristle oturmadı masaya abd ile anlaşma yapıldı tırlarla silahları onlara verip besleyen onlar.
Sözlerini tutup tutmayacaklar mı kesin değil çünkü trump twitter'la ülke yönettiği için ne bok yediği belli olmayan bir tip.
Erdoğanın teklifi vardı eğer bu sorunun çözülmesini istiyorsanız silahlarını bıraksınlar ve güvenli bölge olarak belirlediğimiz alan dışına çıksınlar diye abd'den gelen heyet 1 gün değil de bunun 5 günlük tasarısını sundu şu an yapılan anlaşma erdoğanın teklifi zaten.
Öyle bir yorumlanıyor ki kandilden terörist başları gelmiş erdoğanla masaya oturmuş harekat o yüzden duraksamış gibi.
Yazdığın yazıda ki ironiyi ve abd'nin garantör olduğunu görememenden dolayı ne yazsam bir anlamı olmayacak.
Hayırlısı artık ne diyeyim.

İki gün önce "teröristlere silah dağıtıyor kahrolsun amerika"
anlık "teröristler geri çekilecek garantör amerika"
Senaryo yazmak istemem fakat şöyle kenera bırakayım. Şimdi burda ne alaka bu nerden çıktı diyenler olacak ama..

Bana erken seçim kokuları geliyor 2020 de falan.

Takımı
Seçiniz...
Söylediği şeyler çok ağır şeyler.

"Biraz onların savaşmasına izin verdim"
"İki çocuğun savaşmasına izin verir gibi."
"İkisi de savaşmanın ne kadar zor olduğunu görünce vazgeçtiler"
"Erdoğan kabul etmeseydi ekonomisini çökertecektim ama kabul etti."
"Ben zorlamasaydım -tough love- asla bunu kabul etmezdi".
Bunun için yorum yapmıştım, hangi yorumum silindi bilmiyorum ama bi ırk'a hakaret ya da küfür etmedim, belki de bana öyle geldi bilmiyorum.
Ama kısacası adamların istediği oldu ve bununla maytap geçicek kendilerini güçlü gösterecekler, lider biziz diyecekler.
Girmişken topunun kökünü kazıyıp, yerle bir edecektik orayı ki bunca şehidimizin de kanı yerde kalmayacaktı.
Yanlış yaptık, hemde çok. Bunu zaman içinde anlayacağız ve ekonomimiz de hiç bir şekilde düzelmeyecek.

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt