Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
"Türkiye, benim büyük ve emsalsiz bilgeliğimle sınırları aşmak olarak değerlendirdiğim bir şey yaparsa, Türk ekonomisini yıkıp ve yok edeceğim (daha önce yaptım)"

Türkler, Avrupalılar ve diğerleriyle birlikte, yakalanan IŞİD savaşçılarına ve ailelerine göz kulak olmalılar. ABD, herhangi bir kişinin tahmin edebileceğinden çok daha fazlasını yaptı, IŞİD halifeliğinin yüzde 100'ünü ele geçirmek de buna dahil. Şimdi ABD'nin kendi topraklarını koruma zamanı. Şimdi bölgede diğerlerinin, ki bunların bazılarının refah seviyesi çok yüksek, topraklarını korumasının zamanı geldi. ABD ÇOK BÜYÜK!

Trump Suriye harekatı öncesi yine Tweet attı ve doları fırlattı.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Gene ne oldu bu domuza, döviz sekmesini açtım kapatamıyorum.

Anladığım kadarıyla "Türkiyeyi ve onunla birlikte ortak hareket edecek ülkeleri çok güçlü görüyor. Size saldırana saldırın Deaş savaşçılarının hepsi sizinle savaşmayacak güvenli bölgede yaşamak isteyenlere iyi davranın" demek istiyor...
Deaş savaşçıları dediğide YPG galiba..

Ama şunu kesin söyleyebilirim bu tür olaylarda şunu hep görüyorum; bir ülke bir yerde güvenliği sağlamak için askeri harekatta bulunduğunda bütün dünya onu frenlemeye çalışır kendini kaptırmasın diye...
Dünya böyle dönüyor

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Trump tekrar açıklama yapmış;

"Türkiye ticaret ortağımız ve NATO'da müttefiğimiz"

Adam kafa buluyor resmen.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Trump şu an anti-trumpçılar tarafından topa tutuluyor, Türkiye'ye niye izin veriyorsun bu harekatı yapmasına diye.

Mal mal trump towers yüzünden izin veriyor diye propaganda yapan bile var. Trump towers ona bile ait değil...

reisten beklenen açıklama geldi :D

"eey avrupa birliği, kendinize gelin. Bak yine söylüyorum, bizim şu andaki operasyonumuzu bir işgal hareketi nitelendirmeye çalışırsanız işimiz kolay. Kapıları açarız, 3 milyon 600 bin mülteciyi sizlere göndeririz. "

Server
Assos
Takımı
Besiktas
AB'ye açalım o zaman kapıları çıkartması geldi. Şimdi hepsi desteklemeye başlarlar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AB'ye açalım o zaman kapıları çıkartması geldi. Şimdi hepsi desteklemeye başlarlar :)
Bu tehditi en az 8 kere etti ama bir işe yaramadı. Zaten yarayıp yaramaması da önemli değil, avrupa devletleri bir halt yapamaz. Basın açıklaması yapıp kınamayla yürümez bu iş. Harekat başladı, amerikan askerleri bile çekildi. Haliyle artık avrupaya ok yemek düşer ^^

Hayatında terör görmemiş korkusuyla yaşamamış bir sürü zengin avrupa züppesi twitterda ahkam kesiyor. Kendilerinin öğretmenleri kaçırılıp molotoflansa taş üstünde taş bırakmazlardı. Bir bok bilmedikleri konular hakkında Türklere ders vermeye çalışıyorlar.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Günlerdir herkese laf etti hala abd ye hiç laf söylemedi enteresan.
ABD'ye niye laf söylesin ki ? Adamlar BM'de kınamayı bile veto etmiş niye bişeyler söylesin ? Ha pardon zihniyetiniz bu durumdayken bile Tayyip'e bişeyler söyleyip laf etmekti :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ABD'ye niye laf söylesin ki ? Adamlar BM'de kınamayı bile veto etmiş niye bişeyler söylesin ? Ha pardon zihniyetiniz bu durumdayken bile Tayyip'e bişeyler söyleyip laf etmekti :)
Abd senatörleri yasa tasarısı hazırlamış, yaptırım gelsin diye. Trump bizim tarafta olabilir ama hala onaylatabilirler.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Abd senatörleri yasa tasarısı hazırlamış, yaptırım gelsin diye. Trump bizim tarafta olabilir ama hala onaylatabilirler.
Abd'nin senatör kısmını zaten biliyosunuz.. Benim demek istediğim Mısır'a, BAE giydirdi zaten herkese de posta koymanın bi esprisi de yok. Herkese posta koysa da diyecekler önüne gelene horozlanıyor ne ayak bilmem ne.. En azından şu durumun içerisindeyken Tayyip'ti, Kemal'di ayrışmadan bütün olarak olaylara bakıp Türkiye olarak yorumlamak..

Çürümüş bir zihniyet değil en azından, katil ve hırsızlara tahammül edemiyorum.
İşine geldiği gibi konuşan, yemediği yerde susan adamlara ülke anahtarını teslim ettiler.
Senin içinde ki umut parçacığı bizden çoktan alındı, O yüzden laf ederken benim trajikomik sabrımı da düşün.

Mesajıma cevap yazacağını biliyorum, emin ol cevap vermeyeceğim ama cevap vermeden önce aç Türkiye'nin Irak ve suriye ile geçen savaş tarihini oku.
son olarak ;Görmüyorsanız gözlerinizi neden kullanıyorsunuz? Haram haram.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Abd'nin senatör kısmını zaten biliyosunuz.. Benim demek istediğim Mısır'a, BAE giydirdi zaten herkese de posta koymanın bi esprisi de yok. Herkese posta koysa da diyecekler önüne gelene horozlanıyor ne ayak bilmem ne.. En azından şu durumun içerisindeyken Tayyip'ti, Kemal'di ayrışmadan bütün olarak olaylara bakıp Türkiye olarak yorumlamak..
Sana yaptırım yapmak için meclisten yasa geçirmeye çalışanlar mı daha önemli yoksa seni kınayan amerikan uşağı devletlere laf yetiştirmek mi daha önemli? Zaten burada tayyipti kemaldi yok, uzun zamandırda ortada kemal diye bir şey yok. Tüm Türkiye adına konuşuluyor.

Takımı
Seçiniz...
Şurda a parti, b parti, o kişi bu kişi demeden aşağıda ki videoyu dibine kadar izleyin, birlik olmak nedir anlarsınız.
Askerin bayrağını dikmek için pkk/ypg/anasını *mı ile savaşıyor orda burda gelmiş a parti b parti şu kişi bu kişi diyorsunuz, Allah için bi bırakın ya kişileri.

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt