Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Ne gibi yanlış anlaşılmalara sebep oldu ki? Mis gibi reklam.

yanlışlıkla new york diye şikagoyu göstermişler reklamda

Son düzenleme:
Bence reklamın senaryosunu eleştirmek yerine bu denli kreatif reklam yapmışlar bunun üstüne konuşmalıyız. Bence harika olmuş reklam.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ülkemizin en kıymetlilerinden biri ya THY o yüzden yerden yere vuruyolardır. Gururlanamadıkları için :)

SuperBowl etkinliğinde gösterilmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Anladım şimdi :D THY muazzamdır, uzak yere gidecekseniz parasını verin THY ile uçun.

Anladım şimdi :D THY muazzamdır, uzak yere gidecekseniz parasını verin THY ile uçun.
Benim basınç problemim var uçuş esnasında ensemden ve burnumdan giren basınç kafa arkası ve enseme doğru çok ciddi derecede acı veriyor.
Bunu neredeyse hiç yaşamadığım bir şirket ise THY diğerleri ile uçuş yapıyorsam bu zulmü göze alarak gidiyorum.

Doma$no

s2ş airlines. Gidilecek yerde bu s2ş airlines dışı sefer varsa muhtemelen yüzde 70 daha ucuzdur.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Benim basınç problemim var uçuş esnasında ensemden ve burnumdan giren basınç kafa arkası ve enseme doğru çok ciddi derecede acı veriyor.
Bunu neredeyse hiç yaşamadığım bir şirket ise THY diğerleri ile uçuş yapıyorsam bu zulmü göze alarak gidiyorum.
Neyden fark ediyor acaba bu durum merak ettim, uçak modelleriyle mi ilgili. Anlayan varsa yeşillendirsin :D

Son düzenleme:
büyük bir kitleye kendini göstermiş fakat bir takım yanlış anlaşılmalara sebeb oldu
Gotham ve Metropolis DC Comics tarafından yaratılan kurgusal şehirler olarak biliniyor. Çizgi romanlarda da geçen bu şehirlerden Gotham, Batman'in, Metropolis ise Superman'in evi olarak biliniyor. Bu şehirler sinema filmlerinde ise Baltimore, Chicago, Toronto ve özellikle New York City temel alınarak kurgulanmış.

Gotham ve Metropolis DC Comics tarafından yaratılan kurgusal şehirler olarak biliniyor. Çizgi romanlarda da geçen bu şehirlerden Gotham, Batman'in, Metropolis ise Superman'in evi olarak biliniyor. Bu şehirler sinema filmlerinde ise Baltimore, Chicago, Toronto ve özellikle New York City temel alınarak kurgulanmış.
hadi ya summer5:
çokda gerçek çi yapmışlar

Yukarı Alt