Silkroad Online Neden Bu Duruma Düştü, Neden Bu kadar Player kaybetti bu tarz bilgileri başlıklar altında topladık.

Takımı
Galatasaray
Oyuncu kaybetme nedenleri bir tarafa da videoda en çok dikkatimi mob olmayışı çekti 5 dakikada 1 mob keserek nasıl level atlanır,ki o düşük ratelerle birlikte allah kolaylık versin büyük sabır işi.

3 Temel sebebi olduğuna inanıyorum;
İllegal bot programları,
Level seviyesinin arttıkça zorlaşması
Dolar kuru

Sanki biz bu konunun başlığı hakkında daha önceden konuştuk :think:

Son düzenleme:
Bu 140 capte 132lv dan sonra baya sacma dagitmislar expleri, 132 ile 133 arasinda 3 kat falan fazla exp istiyor. Alex mesaj atmis gaymaxa adamlar baska islerle ugrasiyoruz zaman kalirsa ilgilenecegiz, siz kasmaniza bakin gibi komik bi cevap atmislar. Bu arada neden bu kadar kaybetti dersen, pay2win, arti basmadaki sacmaliklar, heryerde profiterol gibi yanar doner silahlar, privateler, yillardir ayni grafikler, oyuna gram onem verilmemesi vs vs

Bence para mara hepsi hikaye. Yabancıların çoğu oyunu bıraktı, oyun türklere ve arablara kaldı. Bir oyunda Türk sayısı toplam popülasyonun ne kadar fazlasını kapsarsa o oyun patlıyor.
Btw milliyetçilik yapacak arkadaşlara şimdiden yazayım Rpg oyunlara sene 2004-2005 te başladım belki 15-20 farklı rpg denedim. Gördüğüm senaryo hep aynı,Türk oyuncular artar bug+hile artar yabancılar kaçar oyun patlar.

Yukarı Alt