Takımı
Galatasaray
Merhaba arkadaşlar elinde My_EventBot database olan varsa dosya.tc upload edip verebilirler mi programdaki Lisans kontrolünü kaldırdım dbyi normalde program otomatik indiriyor fakat aktif edemedim daha o özelliği elinde olan varsa verirse test ederim özellikler çalışırsa paylaşırım oda kullanır

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Eline sağlık hacı, yeni sisteme geçtiğimden deneyemiyorum fakat bu işlerden @sarkolata iyi anlıyor diye biliyorum.

Takımı
Galatasaray
Eline sağlık hacı, yeni sisteme geçtiğimden deneyemiyorum fakat bu işlerden @sarkolata iyi anlıyor diye biliyorum.
Programı kodlayan arkadaşı doğrudan tanımıyorum ancak yapımcısı bir Türk ve normalde programı çok cüzi fiyatlara satıyor. Kullanan birsürü server var ve memnun olduklarını da gördüm. Kendim de event sistemleri kodladığım için yorumluyorum verilen emeğe istenen ücret gerçekten çoook cüzi. Programın cracklenip ücretsiz paylaşılmasını desteklemiyorum hiçbir şekilde, ayrıca epvp'de unpacked hali bir yabancı tarafından paylaşıldı, burda yapılan sadece programın başlığını değiştirip paylaşmak olacak. Hadi konu sahibi kendisi kırıp paylaşsa yine bir şey demeyeceğim...

Server sahibi iseniz ve bu programı beğendiyseniz, kullanmak istiyorsanız 50-100tl gibi rakamlar verip lisanslı satın almanızı tavsiye ederim.

Takımı
Galatasaray
Epvpdeki konu kırıp paylaştı değil unpack etti o unpackı bende yapıyorum zaten de4dot programı ile sadece bilmeyen kişi yapamaz herkes senin gibi bilgili değil programlama hakkında ben sadece bilmeyenler için paylaşmak istedim :)
Ben paylaşacağım kullanan kullanır emin olun 100 lira aylık ona vermek bile istemeyen vardır bedava varken niye para verelim:)

Takımı
Seçiniz...
Sarko konu hakkında haklı lakin topic paylaşan arkadaşın dediği gibi, işi bilenler için free olarak kullanmam daha makbul.
Ne yapacağımı, neler ekleyeceğimi en incesine kadar biliyorum.
Bilmeyen arkadaşlar ücretini verip lisans alabilir ve istediklerini eventleri kurdurur, işlemlerini yaptırır. Fakat biz bilenler için, bildiğimiz bir şeye ücret vermek hele ki free varken...

Konu takibindeyim, paylaşıldığı zaman localde deneyeceğim. En kısa zamanda bekliyorum.

Takımı
Galatasaray
:bitch:
Sarko konu hakkında haklı lakin topic paylaşan arkadaşın dediği gibi, işi bilenler için free olarak kullanmam daha makbul.
Ne yapacağımı, neler ekleyeceğimi en incesine kadar biliyorum.
Bilmeyen arkadaşlar ücretini verip lisans alabilir ve istediklerini eventleri kurdurur, işlemlerini yaptırır. Fakat biz bilenler için, bildiğimiz bir şeye ücret vermek hele ki free varken...

Konu takibindeyim, paylaşıldığı zaman localde deneyeceğim. En kısa zamanda bekliyorum.
Şuan işteyim eve gideyim kendi bilgisayarımdada deniyeceğim hgsunucu lardan arkadaşın teki vds almıştı test amaçlı orda denedim çalıştı birde localde deniyim dedim:starving:

Takımı
Seçiniz...
Büyük ihtimal geliştirmen de ya da farklı konularda, düzenlemelerde yardımcı olacaktır.
Eğer böyle bir şey yaparsa güzel olur.
Özellikle botun event sisteminde ödül noticeleri çok saçma.
Örneğin;
Unique Kill eventi başladı! Ödül Gold: 50000000, İtem:0 Silk:0 gibi şeyler yazıyor.
Bunu sadece ödül olarak yazdırmayı, notice sistemini profesyonel görünecek şekilde yapmakta yardımcı olursa güzel olur.

Takımı
Galatasaray
Büyük ihtimal geliştirmen de ya da farklı konularda, düzenlemelerde yardımcı olacaktır.
Eğer böyle bir şey yaparsa güzel olur.
Özellikle botun event sisteminde ödül noticeleri çok saçma.
Örneğin;
Unique Kill eventi başladı! Ödül Gold: 50000000, İtem:0 Silk:0 gibi şeyler yazıyor.
Bunu sadece ödül olarak yazdırmayı, notice sistemini profesyonel görünecek şekilde yapmakta yardımcı olursa güzel olur.
Onu ayarlamak kolay istediğin ödül verirken veya oyunda birşey yazdığı yazılr olsun ayarlamak 1 dk bile değil ayarlanır onlar bakalım ne vercek merak ettim eve gideyim clean client indirip test etcem :popcorn:

Yukarı Alt