• silkroadonlinemobiletr
    @huseyinpiskiinefendim oyun Çin ve İngilizce şeklinde çıkacaktır ondan sonraki güncellemede Türkçe gelecektir
  • huseyinpiskiin
    @silkroadonlinemobiletrteşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
  • srohector
    @silkroadonlinemobiletr keske baslagicta Turkce olarak baslayabilsek oyuna.Turkcenin gelmesi fazla surmeyecek diyosunuz.O zaman demek ki ornek veriyorum 1 kisi daha ise alinip Turkceyi baslagica yetistirilemez mi? turkce olarak baslasa buyuk avantaj olur oyunun akibeti acisindan.zaten bu oyunu oynayacaklarin buyuk kismi Turkler olur.Turkce olarak baslamazsa oyun, cogu kisi oyunu kavrayamayip oyunu birakma yoluna gidebilir.
  • silkroadonlinemobiletr
    @srohector Çinli ekibler ile görüşme içerisindeyiz belki direk Türkçe gelebilir ama gelmesi için Oylama yapılır aşırı yoğunluk olursa ciddiye alınır yoksa ikinci aşamada gelir
  • srohector
    @silkroadonlinemobiletr oyunu oynayacak olan her Türk zaten turkce oynamak ister.Türkler olarak yani millet olarak zaten Ingilizceye hakim degiliz.oylamaya gerek yok bence.
  • silkroadonlinemobiletr
    @srohector efendim oyunu Çin ekipleri yaptığı için oylamaya kalır anlıyoruz sizi elimizden geldiği kadar Türkçeyi erken getirtmeye çalışıyoruz

Konfigürasyon ayarları hakkında bilgi verilmiş.

Minimum configuration: 4G RAM, Snapdragon 6
Midrange configuration: 4G RAM, Snapdragon 7
High configuration: 10G RAM, Snapdragon 8

iPhone'larda, iPhone 5-6 üzeri kaldırabilecek galiba. 5'te biraz zorlanma olabilir grafik açısında.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
yok artık roc dediğin büyük olur ekranı kaplar burda cılız kalmış az yemek vermişler :/
götünü havaya zor kaldıran roc havada süzülüyor :D
00:33 saniyede roc :D aşağıda zorlukları ve kazançları yazıyor :D
Roc: Challenge Lvl: ★★
Challenge difficult: ★★
Rewards: ★★★

Ghost Curse : Challenge Lvl: ★★★
Challenge difficult: ★★★
Rewards: ★★★★

Uruchi Curse: Challenge Lvl: ★★★★
Challenge difficult: ★★★★
Rewards: ★★★★★

Takımı
Seçiniz...
Şu karakterleri beğenmedim ben ya, oyunda ki karakterler ile alakası yok. Anime karakter gibi duruyor.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Oynayanlar var mı kapalı betada sanırım şuanda. Beni pek sarmadı, girmiyorum bile ama genel olarak merak ettim tutar mı acaba ?

Yukarı Alt