Bir zamanlar hayalini kurardim mobilde çalıştırabilir miyiz gibisinden şimdi gerçek oluyor :) kayıt yaptırdım merakla bekliyorum

alkis:Sence nasıl oyun tutar mı :) normal standart bir oyuna silkroad müzikleri eklenmiş hali gibi :)
131 bin 585 kişi güncel olarak ön kayıt yapmış ve hâlâ bu rakam artmakta, bu rakamlar biraz fake gibi gelse de, mobil platform olduğun'dan tutma ihtimali çok yüksek gibi duruyor, diğer oyunlardan tek farkı archer sınıfı sanırım baya hoş geldi gözüme, başladığım da deneyeceğim ilk karakter o olucak :D (mage sınıfı yoksa da pek tadı tuzu çıkmaz)

131 bin 585 kişi güncel olarak ön kayıt yapmış ve hâlâ bu rakam artmakta, bu rakamlar biraz fake gibi gelse de, mobil platform olduğun'dan tutma ihtimali çok yüksek gibi duruyor, diğer oyunlardan tek farkı archer sınıfı sanırım baya hoş geldi gözüme, başladığım da deneyeceğim ilk karakter o olucak :D (mage sınıfı yoksa da pek tadı tuzu çıkmaz)
İnstgram ve facebook'da sponsorlu reklam yayinliyorlar surekli rakam fake olmasi imkansiz cok buyuk bir kitlesi var oyunun bildiginiz gibi.

Yukarı Alt