Server
Flora
Takımı
Galatasaray
crash.jpg

Ps1 zamanında deli gibi oynadığım , bu zamana kadar oynadığım en iyi oyun diyebileceğim Crash Bandicoot sonunda bilgisayara'da geldi.

Ps1 ve Ps2'ye çıkan 3 oyun remastered şeklinde daha önce PS4 için çıkmıştı , şimdi de bilgisayara da çıktı. Grafikler vs yenilenmiş çok güzel olmuş.

Remastered olduğu için bölümler vs aynı , haliyle aynı zorluk , küfür yeteneğini geliştiren bölümler duruyor. Yeni oyunların peynir ekmek gibi vur geç kafasında yapıldığı , yeni jenerasyonun böyle büyüdüğünü düşünürsek , pek sevileceğini zannetmiyorum yeni jenerasyon tarafından :lolmuch:

Steam linki : Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy on Steam

Yada zamunda : http://zamunda.net/banan?id=539859&hit=1&t=game

Takımı
Galatasaray
Zamunda deyince aylar öncesinin popüler şirketi Dazıunda aklıma geliyor :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Fiyatı iyiymiş cidden ya gerek var mı o kadar parayı vermeye, evet var. :D

Takımı
Galatasaray
Amcam 96 yılının sonlarında PS1 getirmiş bize İngiltereden, yanında da Crash Bandicoot diye bir oyun. Ben yeni doğmuşum o zamanlar, oynamam mümkün değil. Abim 4 yaşında yeni anlamaya çalışıyor. Ben büyüyene kadar daha çok oynama fırsatı oldu tabi :D Ama 5-6 yaşından sonra ben joysticki elimden bırakmadığımı hatırlıyorum, çocukluğum Crashla geçti. Dünyanın en güzel oyunudur bence, özellikle Crash 3'ü de gözüm kapalı bitiririm. Remasteredı çıkınca çok sevindik tabi direk alıp bitirdik, oyunun orjinalliğini bozmadan şahane yapmışlardı fakat ps-exclusive bir oyunun para uğruna pcye çıkması üzdü tabi...

Oyunu bu kadar çok seviyoruz :kalp::kalp::kalp: :

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Amcam 96 yılının sonlarında PS1 getirmiş bize İngiltereden, yanında da Crash Bandicoot diye bir oyun. Ben yeni doğmuşum o zamanlar, oynamam mümkün değil. Abim 4 yaşında yeni anlamaya çalışıyor. Ben büyüyene kadar daha çok oynama fırsatı oldu tabi :D Ama 5-6 yaşından sonra ben joysticki elimden bırakmadığımı hatırlıyorum, çocukluğum Crashla geçti. Dünyanın en güzel oyunudur bence, özellikle Crash 3'ü de gözüm kapalı bitiririm. Remasteredı çıkınca çok sevindik tabi direk alıp bitirdik, oyunun orjinalliğini bozmadan şahane yapmışlardı fakat ps-exclusive bir oyunun para uğruna pcye çıkması üzdü tabi...

Oyunu bu kadar çok seviyoruz :kalp::kalp::kalp: :

CB , Ps4'e çıkınca dedim ki boşver alma , yine eskiye olan özlem yüzünden çok büyütüyorsun oyunu kafanda ama zerre abartma yokmuş , cidden mükemmel.

Sen misin resimde ki :lolmuch:

Takımı
Galatasaray
Ben hiç bırakmadım zaten, lisede de şu zerzavat + emulatorle oynadım, pcde de emulator ile oynadım bir aralar :D

Yok ben değilim abim :D

Takımı
Fenerbahce
Haftanın en çok satan oyunları arasında.

Dolar bazında 40 dolar
Euro bazında 40 euro
Tl bazında 164 tl

Yukarı Alt