Takımı
Galatasaray
6C00FE6B-DD3F-44D4-A28B-441083BA223C.jpeg

Diriliş Ertuğrul dizisinin 115. bölümünde tarihte de var olan Saadettin Köpek karakterinin Sivas’a geleceğini öğrenen Sivaslılar, 'Köpek’e pusu kurmak için hem telefonla arayarak hem de sosyal medya üzerinden Sivas Belediyesi'nden otobüs istedi.

Taleplerin artması üzerine belediye yetkilileri sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Açıklamada, “Kıymetli Yiğidolar. Diriliş dizisinin 115. bölümünde Saadettin Köpeğin Sivas Taşlıdere mevkiine geleceği ve pusu kurulması için vatandaşlarımızın Belediyemiz otobüsleri ile Taşlıdere’ye taşınacağı konusu doğru değildir. Çılgın Sivaslı Alpler. Lütfen senaryoya müdahale etmeyelim.” denildi.

VaLe

.
Düşünce çok abartı elbette onlarında ciddi olduklarını düşünmüyorum . Elbette izlerken etkileniyor insan ama bu kadar değil . Sadettin köpek gerçekten insanlı dinden imandan cikartacak bi karakter :D

Düşünce çok abartı elbette onlarında ciddi olduklarını düşünmüyorum . Elbette izlerken etkileniyor insan ama bu kadar değil . Sadettin köpek gerçekten insanlı dinden imandan cikartacak bi karakter :D
Ne olursa olsun, Televizyonun insanlara ne şekilde hükmettiğini görebiliyoruz bu başlık altında.

VaLe

.
Ne olursa olsun, Televizyonun insanlara ne şekilde hükmettiğini görebiliyoruz bu başlık altında.
Mutlaka öyle fakat hukmetmek konusunda internetten ötesi yok. 4 yaşında kızım youtubede video izlerken korku filmlerini aratmayacak ve öğretici nitelikte çizgi filmler izledigine denk geliyorum bazen. Televizyonla işi olmayan internette oluyor internette işi olmayan soluğu televizyonda alıyor . O sebeple ikisindende uzak durmak imkansız . Böyle sürmeye devam edecektir bu iş her ikiside etki ediyor insana.

Yukarı Alt