Takımı
Fenerbahce
Normalde bloglarda takılan birisi değilim ama burayı gerçekten sevdim çok güzel iş çıkarmışsiniz inşallah daha da büyürsünüz

Takımı
Besiktas
Normalde bloglarda takılan birisi değilim ama burayı gerçekten sevdim çok güzel iş çıkarmışsiniz inşallah daha da büyürsünüz
Burası 11 yıllık büyük bir forum sitesi,sosyal medya unsuru varken forum sitelerinin eskisi gibi etki yaratmasına pek imkan kalmıyor.Ama buna rağmen ayakta duruyoruz,sen de aramıza hoşgeldin :muck:

Son düzenleme:
Takımı
Fenerbahce
Valla sevindim ya eski sroculardanım onunda etkisi oldu kendimi tanıtayım ben servet namı diğer Urfalı servet 5 senedir hala üni okuyorum Duzcedeyim 23 yaşındayım. Lcw de çalışıyorum . Taliplerimi bekliyorum . Teşekkürler :))

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Hoşgeldin,bilinçli bir üyeye benziyorsun,işini görüp toz olanlardan değilsindir umarım ama tabi ki kapımız herkese açık orası ayrı :)

Takımı
Fenerbahce
Hoşgeldin,bilinçli bir üyeye benziyorsun,işini görüp toz olanlardan değilsindir umarım ama tabi ki kapımız herkese açık orası ayrı :)
Yok hocam ya işimi görüp gidersem ne anlamı olacak burada farklı insanlar farklı fikirler ogrensem neyime yetmicek bence çok güzel zamanlar geciricem :))

Takımı
Besiktas
Ailemize hoş geldin dostum, ayrıca kişileri avatarları ile karıştırabilirsin en azından benim için :P

Yukarı Alt