Eskiyi getirmediği sürece türkiyeden oyuncu alabilceklerini zannetmiyorum ha oynayan hiç mi olmayacak, tabii ki olacak ama onlar da zengin falandır veyahut yeni başlayandır.
Bu saaten sonra zırnık para vermem Joymaxa planete.
Kafaları aynı kafa değişecek gibi de değil...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eskiyi getirmediği sürece türkiyeden oyuncu alabilceklerini zannetmiyorum ha oynayan hiç mi olmayacak, tabii ki olacak ama onlar da zengin falandır veyahut yeni başlayandır.
Bu saaten sonra zırnık para vermem Joymaxa planete.
Kafaları aynı kafa değişecek gibi de değil...
Eskiyi getirse bile bu saatten sonra kimse premium'a 120 TL vermez.

Ayrıca ben reverse'nin bedava olmadığı server da oynamam mesela. Hayat ordan oraya at koşturmak için çok kısa.

Takımı
Seçiniz...
Eskiyi getirse bile bu saatten sonra kimse premium'a 120 TL vermez.

Ayrıca ben reverse'nin bedava olmadığı server da oynamam mesela. Hayat ordan oraya at koşturmak için çok kısa.
120 TL mi? Hisse senedi mi veriyolar anasını satayım, 120 lira nedir :D

3 ay sonra 100 bir üç ay sonra 110 sonra 120 sonra 130 aynı sistemle çekilmez tekrar..Aeolus serveri bomboş zaten. bu yeni serveri kim tercih eder şüpeli..

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Gece yattık sabah kalktık sw açılıyor :D
Tek temennim Silkroad eski günlerini yeniden yaşatmasıdır. Olmayacağını bile bile :(

Takımı
Galatasaray
Şimdi şöle bişe var 2005 yılında premium 30 dolardı 2018 yılında ise gene 30 dolar yani bu konuda joymaxsın bir alakası yok biliyosunuz.
Sürekli Dolara Euroya artış gelirse olacağı budur. Ama hala Dolar Euro artışını anlamayanlar var maalesef :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şimdi şöle bişe var 2005 yılında premium 30 dolardı 2018 yılında ise gene 30 dolar yani bu konuda joymaxsın bir alakası yok biliyosunuz.
Biz bir bölgeye oyun sunduğumuz da o bölgenin ekonomik koşullarına fiyatlarımızı uyarlıyoruz. Steam'de de aynı geyik var mesela , bir çok oyun firması uyarlıyor.
Ülkenin ekonomik durumu berbat olabilir ama bu geçerli bir sebep olmaz. Adam akıllı bir firma olsa oyuncularına önem verse oda fiyat uyarlaması yapardı.

Takımı
Galatasaray
Biz bir bölgeye oyun sunduğumuz da o bölgenin ekonomik koşullarına fiyatlarımızı uyarlıyoruz. Steam'de de aynı geyik var mesela , bir çok oyun firması uyarlıyor.
Ülkenin ekonomik durumu berbat olabilir ama bu geçerli bir sebep olmaz. Adam akıllı bir firma olsa oyuncularına önem verse oda fiyat uyarlaması yapardı.
En basit örneği LOL, bize dolar bazında RP satmıyorlar. Öyle olsaydı kimse bir şey almazdı.
Joymaxın böyle bir şey yapması pek olağan değil, zaten adam gibi ingilizce yazabilen elemanları bile kalmamış gibi görünüyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
En basit örneği LOL, bize dolar bazında RP satmıyorlar. Öyle olsaydı kimse bir şey almazdı.
Joymaxın böyle bir şey yapması pek olağan değil, zaten adam gibi ingilizce yazabilen elemanları bile kalmamış gibi görünüyor.
Aynen , ben zaten onlardan böyle bir şey beklemem , tabi onlar da bizi oyuncu olarak beklemesin. Ne zaman bizi bir tarafına takar , o zaman bizde düşünürüz. Sadece şunu söyleyeyim , dolar bahane değil , umursayan adama engel yok.

Türkiye den ayda yarım trilyon kazanıyordur , çok mu zor 2k maaş verip sitede ki duyuruları çevirttirmek ? Bunun yerine serverların facebook sayfasına bulaşıyor olmadi:

Takımı
Galatasaray
Old sistemde şu an kazandığı kadar para kazanamayacaklarını düşündükleri içindir belki aynı sistemle devam etmelerinin sebebi çünkü birçok player bunu dile getiriyor görmemeleri imkansız ya da işlerine böyle geliyor ,ki bazen düşünüyorum Joymax'ın nasıl da oyuncuları söğüşlüyorum diyip keyiflendiğini.
Bir zamanların en popüler oyunu nasıl mahvedildiğinin tablosu Joymax , bu kadar ilgisizliğe karşın oyuncular hala para kazandırmaya devam ediyor bunun adı ya kerizlik ya da bağımlılık.

Son düzenleme:
Aynen , ben zaten onlardan böyle bir şey beklemem , tabi onlar da bizi oyuncu olarak beklemesin. Ne zaman bizi bir tarafına takar , o zaman bizde düşünürüz. Sadece şunu söyleyeyim , dolar bahane değil , umursayan adama engel yok.

Türkiye den ayda yarım trilyon kazanıyordur , çok mu zor 2k maaş verip sitede ki duyuruları çevirttirmek ? Bunun yerine serverların facebook sayfasına bulaşıyor olmadi:
:buddha:

Takımı
Galatasaray
Şu 90 capta 10dg item kullanılması veya 110 capta 12dg kullanılma saçmalığı neden uygulanıyor ki her capın kendine özel dg’si vardır,90 capta 10dg sun weaponlar kullanılıyor örneğin.

Yukarı Alt