Doma$no

PING
8ms
DOWNLOAD
14.04Mbps

UPLOAD
2.02Mbps

AKK aşmış 4pc bağlısonuda düzelmiş :D

Finaller başaldı ya o yüzden düzeldi zaten kullanmıyoruz diyesummer2:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Şu hızları görünce kendimi dünyadan bi haber yaşayan kabileler gibi hissediyorum :D Ttnet hala gelip altyapı çalışması yapmadığı için 480p’de video izlerken donuyor lol sürekli pingle...

Takımı
Besiktas
Uydunet paketleri komple değiştirmiş aynı paraya çok daha berbat bir hizmet alıyorum.25 mb/s akk dolunca 8'e düşüyor ama bırak 480p videoyu 360p izlerken bile sıkıntı çekiyorum.Teknik servislerini arayıp hızımın sürekli düştüğünü ve bu durumdan memnun olmadığımı belirtiyorum,telefonun diğer ucunda cırtlak sesiyle beyefendi modeminize ulaşamıyoruz teknik bir sorun var cevabıyla karşılaşıyorum.Çok az kaldı bir aradığımda ciddi anlamda sövüp mahkemelik olucam.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türksat Kablonet, 100 mbit 100gb AKN paket kullanıyorum. 24 ay taahhüt vermiştim zamanında, ayda 110TL. Şimdi şöyle bir şey varmış bayağı da daha ucuz... İnternet - Kampanyalar - Detay | Kablo
Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir şey var. Paketler KOTALI , akn'li değil. 100 gb bitti mi internetin kesiliyor.

. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
• Duran Kotalı internet tarifelerinde tarifede belirlenen ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Duran kotalı hızlarda tarifede belirlenen GB'a ulaşılınca internet hizmeti durdurulur. Sadece online.turksatkablo.com.tr adresine girişe izin verilir. Duran kotalı tarifelerde GB aşım ücreti yansıtılmamaktadır.

Takımı
Galatasaray
Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir şey var. Paketler KOTALI , akn'li değil. 100 gb bitti mi internetin kesiliyor.
o sıkıntıymış o zaman benim paketten sanırım yok artık. Bende uyku yok paketi var, gece 12 - sabah 9 arası akn'ye sayılmıyor. Genelde de bu saatlerde download yapıyorum, şimdiye kadar 1 kere aştım aknyi, onda da 24mbite düşüyor çok sıkıntı değil.
Ama kota nedir yahu artık yıl 2018 oluyor daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o sıkıntıymış o zaman benim paketten sanırım yok artık. Bende uyku yok paketi var, gece 12 - sabah 9 arası akn'ye sayılmıyor. Genelde de bu saatlerde download yapıyorum, şimdiye kadar 1 kere aştım aknyi, onda da 24mbite düşüyor çok sıkıntı değil.
Ama kota nedir yahu artık yıl 2018 oluyor daral:
Bende 100mbit 175 gb akn + turkcell tv kullanıyorum 99 TL'den.
Düşünce de 24 mbite düşüyor.
Keşke bu fiyattan uzatabilsem 10 yıl devam ederim... 2018'de gelecek vergi zammıyla beraber iyice paketler zamlanacak.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bizim burada fiber altyapı olmadığı için vdsl olarak 64mbps 240gb akn vodafone net kullanıyorum 69tl ücreti hız testi yaptığımda hızım genelde 69-73 mbps arası çıkıyor kotayı aşarsam 24 mbps düşüyor :D

Yukarı Alt