Tauriel

Öğretiyorum
Günaydın arkadaşlar bu sıralar oynadığım pvp de gece gündüz kervan çekiyoruz hayliyle sıkıldık artık acaba bu mbotu kervan için ayarlamanın bir yolu varmı yada otomatik kervan çekme botu falan
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Günaydın arkadaşlar bu sıralar oynadığım pvp de gece gündüz kervan çekiyoruz hayliyle sıkıldık artık acaba bu mbotu kervan için ayarlamanın bir yolu varmı yada otomatik kervan çekme botu falan
Thiefler yok mu ?

Kervanı yüklersin samarın önünden costantine'deki malları sattığın npc'nin önüne kadar script çizersin. Alanı 1 yaparsın. Daha sonra samardan tekarar mal alıp samarkand'ın önüne götürüp bota start dersin bot costantin'e kadar kendisi gider npcni önünde bekler. Malları sen satmalısın otomatik satıp, yeniden alıp geri dönmez.

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Thiefler yok mu ?
Yok millet para yapmak için trade oluyor oyuna bitane ped koymuşlar hızı 5 canı 8 milyon potsuz samarkant cons yapıyom olmuyor bir kaç tane thief war onlarda sw kingleri zevfk için olmuşlar daha suana kadar thiefle karsılasmadım

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Kervanı yüklersin samarın önünden costantine'deki malları sattığın npc'nin önüne kadar script çizersin. Alanı 1 yaparsın. Daha sonra samardan tekarar mal alıp samarkand'ın önüne götürüp bota start dersin bot costantin'e kadar kendisi gider npcni önünde bekler. Malları sen satmalısın otomatik satıp, yeniden alıp geri dönmez.
ya oyle yapıyomda ped den iniyor bide olur olmadık geri dönüyor çizdiğim yoldan gitmiyor

Kasma alanına Atla gitmeyi seçtiniz mi ?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaslar S bot da kervan yıkmaması ıcın söyle bır durum var anlatayımda sizde rahat edın.
Kervan Yolu Yani script cizerken atıyorum Hotan dan dow a scrıpt ı ayarladıktan sonra donwhang dan jangana teleport olursanız char teleport olmaya calışır ve böylelikle kervanı yıkmaz Sbot la kervan cekıyorsanız Bu size avantaj olarak geri dönecektir.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Arkadaslar S bot da kervan yıkmaması ıcın söyle bır durum var anlatayımda sizde rahat edın.
Kervan Yolu Yani script cizerken atıyorum Hotan dan dow a scrıpt ı ayarladıktan sonra donwhang dan jangana teleport olursanız char teleport olmaya calışır ve böylelikle kervanı yıkmaz Sbot la kervan cekıyorsanız Bu size avantaj olarak geri dönecektir.
Mucitsin sen alkis:

VaLe

.
Madem konusuyorsunuz bana çalışır vaziyette otomatik pm atan bi program lazım kervan esnasinda sistem sorular soruyor bunlara otomatik yanit verecek bi program bilen varmi ?

Yukarı Alt