abi baştan falsolu bu server madem eskiye dönmek istiyorsun neden 8 saat diyorsun ki direk sil botları bot kullanımı yasak olsun herkes elle 7-24 kasabilicek şekilde yapın oyunda kimse 90 levele ulaşmasın gerek yok biz 50 level adam görünce elimiz ayagımıza dolansın istiyoruz şimdi millet o serverı oynamak için ayda 130 lira veriyor

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
abi baştan falsolu bu server madem eskiye dönmek istiyorsun neden 8 saat diyorsun ki direk sil botları bot kullanımı yasak olsun herkes elle 7-24 kasabilicek şekilde yapın oyunda kimse 90 levele ulaşmasın gerek yok biz 50 level adam görünce elimiz ayagımıza dolansın istiyoruz şimdi millet o serverı oynamak için ayda 130 lira veriyor
Aynen öyle :nod:

s bot coklu çar işaretliyoruz ya
Enable client altında
enable multi client and optinal clientles
işaretli çoklu çar açma
startlıyorum 1 ci client acılıp kapanıyor ana client yani 2 cisi açılacağı zaman görev yöneticisinde takılı kalıyor 47 mb yada kapanıyor 47 mb üstüne çıkmasını engeleyen nedir
ama 3 cü kutucuğu tek işaretlediğim zaman tekli çar açma işareti yaptığımda oyuna giriyor eskisi gibi ama 1 çardan fazla açamıyorum

Takımı
Galatasaray
s bot coklu çar işaretliyoruz ya
Enable client altında
enable multi client and optinal clientles
işaretli çoklu çar açma
startlıyorum 1 ci client acılıp kapanıyor ana client yani 2 cisi açılacağı zaman görev yöneticisinde takılı kalıyor 47 mb yada kapanıyor 47 mb üstüne çıkmasını engeleyen nedir
ama 3 cü kutucuğu tek işaretlediğim zaman tekli çar açma işareti yaptığımda oyuna giriyor eskisi gibi ama 1 çardan fazla açamıyorum
Joymax'ın uyguladığı bir sistem vip bufunuz yoksa 1 chardan fazla açamazsınız.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
@Sparkle Yanlış bilgi :roll: Aeolus' ta oynuyorum vip buffum yok iki çar açıyorum.
@kyuza Multiclient ayarlarında sadece "Enable multiclient and optional clientless via local server (DEFAULT)" seçili.
Login Method' u "Automatic login and relogin" kullanıyorum.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Aelous vip bufum olmadan 11 char acıyordum :D

clintleste bende açıyorum ama cliente çıkarınca atıyo ekrana çar client bşey gelmiyor hatada vermiyor

Yukarı Alt