Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Fenerbahce
Sbot ile bugün Aelous serverine girmek isterken (Loginerror unknown error at login server (26) ) diye hata alıyorum ve hatanın kaynağını serverin yoğunlığundan verdiğini buldum fakat botun client i kapatması değilde servere girebilmesi için bekleme ekranının gelmesi gerekmiyormu bununla ilgili botla ilgili bi ayar varmıdır?

ya bunu ben de çok merak ediyorum ..normal botsuz girerken sıraya alıyor hatta kaç işi kaldığıını bile söylüyor..fakat botla giriş yapmak isterken arkadaşın dediği gibi pat diye atıyor ??? çıldıricimm..preimum alma vakti geldi yine sanırım

VaLe

.
Sbot ile bugün Aelous serverine girmek isterken (Loginerror unknown error at login server (26) ) diye hata alıyorum ve hatanın kaynağını serverin yoğunlığundan verdiğini buldum fakat botun client i kapatması değilde servere girebilmesi için bekleme ekranının gelmesi gerekmiyormu bununla ilgili botla ilgili bi ayar varmıdır?
Çok hataya karsilastim ama bu dediğini ilk duyuyorum id pw server ismi düzgün şekilde yazilmismi botta ona bi bakmani oneririm

at bi 106 tl silver buff veriyor 3 ay tek atarsın premiumdan daha iyi

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt