Filmin Konusu
Başbakan ziyareti ve il olma vaadi ile uzak diyarlardaki bir beldenin belediye başkanlığını kazanan Peker Mengen, halk bu vaadi unutmayınca başbakanı kendine özgü yöntemlerle beldeye gelmeye ikna eder. Danışmanları ile yaptığı istişareler sonrası şaşalı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, bu törenin kontrolünü kaybeder ve 5000 nüfuslu belde bir anda ülke olmak zorunda kalır. Hem de Amerika ile savaşa girmiş bir ülke. Peker Mengen, istemeden evlendiği karısı Mualla ve danışmanları bir yandan Amerika ile uğraşırlarken, bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadacak, bu yolda bir uzaylının yardımını bile alacaklardır.

Güldür Güldür yazar ekibinin senaryosunu yazdığı, yine aynı ekipten Murat Kepez’in ilk defa yönetmen koltuğuna geçtiği bu absürt komedide başrolleri Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin paylaşıyor. Kolonya Cumhuriyeti sizi kahkahanın hiç durmayacağı bir absürt dünyaya götürüyor!

Vizyon Tarihi: 21 Nisan 2017

Film Yapım: 2017 - Türkiye

Film Türü: Komedi

Süre: 109 DK.

Yönetmen: Murat Kepez

Oyuncular: Çağlar Çorumlu , Büşra Pekin , Ersin Korkut , Uğur Bilgin , Mahir İpek

Senaryo: Sıla Çetindağ , Murat Kepez , Eray Akyamaner

Yapımcı: BKM

Fragman

Filmin Konusu

Tüm zamanların en popüler film serisi Hızlı ve Öfkeli, dünya çapında 1 milyar dolar gişe yapan ve en büyük altıncı film olan Hızlı ve Öfkeli 7’nin ardından Hızlı ve Öfkeli 8 ile devam ediyor.
Dom ve Letty balayındadır ve Brian ile Mia da emekli olmuştur. Ekibin geri kalanı da temize çıkınca dünya turu yapan ekip normal hayatlarına geri dönmüştür. Ama gizemli bir kadın (Oscar ödüllü Charlize Theron) Dom’u kandırarak suça ve yakınlarının ihanetine sürüklediğinde, ekip daha önce karşılaşmadığı bir sınavla yüzleşecektir.

Özel ekip, bir anarşistin kaosunu engellemek ve kendilerini aile yapan adamı ekibe geri getirmek amacıyla Küba kıyılarından New York sokaklarına, Kuzey Kutbu’ndaki Barents denizinin buzlu düzlüklerine kadar tüm dünyayı dolaşacaktır.

Vizyon Tarihi: 13 Nisan 2017

Film Yapım: 2017 - ABD

Film Türü: Aksiyon,Gerilim,Macera ve Suç

Süre: 156 DK

Yönetmen: F. Gary Gray

Oyuncular: Vin Diesel , Charlize Theron , Dwayne Johnson , Jason Statham , Michelle Rodriguez

Senaryo: Chris Morgan , Gary Scott Thompson

Yapımcı: Vin Diesel , Neal H. Moritz

Fragman

Filmin Konusu

Tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giymektedir ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta ailesinin bütün ilgisini üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamaz. Ancak ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır...
Seslendirmesini ünlü oyuncular Alec Baldwin ve Steve Buscemi'nin üstlendiği animasyon-komedinin senaryosunu Marla Frazee'nin kitabından Michael McCullers uyarladı. Filmin yönetmenliğini ise Tom McGrath üstleniyor.

Vizyon Tarihi: 31 Mart 2017

Film Yapım: 2017-ABD

Film Türü: Animasyon ve Komedi

Süre: 1 Saat 38 Dakika

Yönetmen: Tom McGrath

Oyuncular: Miles Christopher Bakshi, Alec Baldwin, Steve Buscemi

Senaryo: Michael McCullers

Yapımcı: Ramsey Ann Naito

Fragman

Filmin Konusu

Genç Max McGrath her ergenlik çağındaki genç gibi normal bir şekilde büyümüştür. Ancak günün birinde Max, vücudunun dünyadaki en güçlü enerjiyi üretebildiğini fark eder. Bu enerjiyle yaşayabilmesinin tek yolu da Steel adlı gizemli bir dünyadışı tekno-organik varlıkla birleşmesidir. İki varlık birbirlerine duydukları ihtiyaç sebebiyle birleşseler de arkadaş olurlar.. Birlikte çalışarak üstün güçleri ile birbirlerini eğitirler, güçlerini birleştirerek bir süper kahraman haline gelirler. İkilinin şimdi el ele vererek dünyayı uzaylı saldırganlara karşı korumaları ve bu süreçte geçmişin sırlarını da çözmeleri gerekmektedir...
Ölüm Fısıltısı filminin yönetmeni olarak tanıdığımız Stewart Hendler'ın yönetmen koltuğunda oturduğu fantastik macera filminin senaryosunda ise Christopher Yost imzası var. Filmin başrolünü Ben Winchell üstlenirken, kadroda Josh Brener, Maria Bello, Andy Garcia, Ana Villafañe, Mike Doyle ve Phillip DeVona gibi isimleri görmek mümkün.

Film Yapım: 2016 - ABD

Film Türü: Aksiyon,Bilim Kurgu ve Macera

Süre: 92 Dak.

Yönetmen: Stewart Hendler

Oyuncular: Ben Winchell , Maria Bello , Andy Garcia , Ana Villafañe , Mike Doyle

Senaryo: Christopher Yost

Yapımcı: Julia Pistor , Bill O'Dowd

Fragman

Filmin Konusu

Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen yapım, çocuklar için özel hazırlandı ve ilk kez ‘ İnteraktif’ sinema deneyimi yaşatma hedefi taşıyor. Orijinalinde Rus folkloruna ait olan karakterler olan "Masha" ve "Ayı" adlı kahramanların Animaccord Animation stüdyoları tarafından yapılan Rus çizgi filmi özellikle Rusça konuşulan ve Slav coğrafyalarında çocukların ilgiyle ve keyifle seyrettiği bir yapım olarak televizyonda izlenme rekorları kırmıştı. Maşa ile Koca Ayı interaktif animasyon filmi işte bu televizyon çizgi filminden yola çıkılarak Türkiye için özel olarak üretildi. Filmde ülkemize özel olarak Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço ve şarkıcı Aydilge de yer alıyor. İki sanatçı da projede seslendirme olarak değil, direkt yer alıyorlar. Filmin sürprizlerinden biri olarak Doğukan Manço, Barış Manço’nun ‘’Ayı’’ şarkısını yeniden aranje etti.

Film Yapım: 2017 - Türkiye

Film Türü: Animasyon ve Aile

Süre:
70 DK.

Yönetmen: Georgii Orlav, Vladislav Bayramgulov

Oyuncular: Boris Kutnevich,İdil Küner,Mark Kutnevich ve Katerina Kutnevich

Senaryo: Nikolay Kuzovkov,Oleg Kuzovkov ve Joe Ksander

Fragman

Filmin Konusu

Şirinler'in yeni macerasında ekip yine bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler'in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel'in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel'den önce bulmak Şirinler'in en büyük görevi haline gelir. Bu yolda Şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir...
İlk iki filmin başarısından sonra yapım ekibi serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi. Sony Pictures Animasyon stüdyolarından çıkma olan senaryosu Karey Kirkpatrick ve Chris Poche'a emanet.

Vizyon Tarihi: 07 Nisan 2017

Film Yapım: 2017 - ABD

Film Türü: Komedi

Süre: 89 DK

Yönetmen: Kelly Asbury

Oyuncular: Demi Lovato,Julia Roberts,Mandy Patinkin,Rainn Wilson,Joe Manganiello,Jack McBrayer,Danny Pud ve Michelle Rodriguez

Senaryo: Karey Kirkpatrick , David Ronn , Jay Scherick , Chris Poche , Stacey Harman

Yapımcı: Raja Gosnell , Jordan Kerner

Fragman

Şirinler ve Patron bebek gerçekten çok hoşuma gitti bu yaşıma geldim hala çizgi film/animasyonlar nedense çok hoşuma gidiyor :lol:
Hızlı ve Öfkeliyi söylemiyorum bi kere o apayrı..

Şirinler ve Patron bebek gerçekten çok hoşuma gitti bu yaşıma geldim hala çizgi film/animasyonlar nedense çok hoşuma gidiyor :lol:
Hızlı ve Öfkeliyi söylemiyorum bi kere o apayrı..
Şirinleri küçükken televizyon da izliyordum ama şimdiki çocuklar bizler kadar şanslı değiller gerçekten :)

VaLe

.
Cinema filmi olarak çizgi film hiç izlemedim. Fakat pokemon falan bigün olursa cinemada film olarak izlerim Varsa da haberim yok bildirin varsa :D

Cinema filmi olarak çizgi film hiç izlemedim. Fakat pokemon falan bigün olursa cinemada film olarak izlerim Varsa da haberim yok bildirin varsa :D
Çıkarsa bildirim şuanlık yok pokemon güzel olur eskilere gideriz iyi olur :D

VaLe

.
Çıkarsa bildirim şuanlık yok pokemon güzel olur eskilere gideriz iyi olur :D
Hastasiydim ya :D pokemon oyunu ilk çıktığındada türkiyeye geldiğinde indirmistim hemen ama civkini çıkardılar hileyle bıraktım ya oynamayan yoktur herhalde pokemonu :D

Hastasiydim ya :D pokemon oyunu ilk çıktığındada türkiyeye geldiğinde indirmistim hemen ama civkini çıkardılar hileyle bıraktım ya oynamayan yoktur herhalde pokemonu :D
Bir de beyblade vardı zamanın fenomeniydi herkesin elinde vardı turnuvalar düzenlenirdi :D

VaLe

.
Bir de beyblade vardı zamanın fenomeniydi herkesin elinde vardı turnuvalar düzenlenirdi :D
Onu hiç deme ne zaman bi beyblade sahibi olsam hemen kırılıyordu iki carpismada hiç kazanamadim onda bi arkadaşım bi beyblade almıştı 5. Kattan dusurmustu yine kirilmamisti ne kadar gicik oluyordum o çocuğa fırsatını yakalasam taş la ezip kircaktim ama çocuk elinden saniye ayirmiyodu ya :D bide sanki onun ki herkesinkinden daha bi iyi dönüyordu ya çocuk her yanıyla gicik ediyordu xD

Yukarı Alt