Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Proxy ile girilmesine rağmen normal bir şekilde erişilemiyor , yine bir yasaklama geldi belli ki.

Ohh ne güzel ne güzel...

Edit: Böyle erişim kopunca aklıma hemen acaba yine mi darbe teşebbüsü sorusu geliyor. Paranoyak yaptılar yeminle.

Takımı
Galatasaray
exl de açık çok şükür

Ohh ne güzel ne güzel...

Edit: Böyle erişim kopunca aklıma hemen acaba yine mi darbe teşebbüsü sorusu geliyor. Paranoyak yaptılar yeminle.
Darbe teşebbüsünde fb twitter dahil hiçbir siteye erişim sıkıntısı olmadığı için kafam çok rahat :D

Takımı
Galatasaray
Bende hiç girmiyor, ama zenmate ile aşırı hızlı çalışıyor summer5:

Bende internet içler acısı, haftada üç kere arayıp dijitürk satmaya çalışan süperonline çalışanlarını azarladığım için sanırım...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bende internet içler acısı, haftada üç kere arayıp dijitürk satmaya çalışan süperonline çalışanlarını azarladığım için sanırım...
Superonline çalışanı değil onlar , digiturk bayi elemanları ve dolandırıcılar. Superonline'ın artık digiturk ile alakası kalmadı. Digiturk bayileri yalanla dolanla internet + tv satmaya çalışıyorlar. Beni de aradılar baya zamanında...

Hazır konu internete gelmişken bir sorum var , 7-8 yıldır komşuyla ortak internet kullanıyoruz(ttnet) , ayrılmayı düşünüyoruz. Son birkaç haftadır sıkıntılı , durup dururken net gidip duruyor , yavaşlıyor , oyunlarda ping oluyo . Uydu Neti önerirmisiniz , galiba 59tlye içinde kanallarda varmış.

Takımı
Galatasaray
Ben istanbulda 100mbit uydunet kullanıyorum gayet memnunum. Tavsiyemle birkaç kişi de geçti onlar da memnunlar. Zamanında çok çile çektim uydunetten ama 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. @CezaAlp

@Collapse geçen seneye kadar ben de sürekli aranıyordum, Twitterdan yazmam üzerine bir daha hiç aramadılar. Mesaj da atmıyorlar. Digiturk Destek (@DigiturkDestek) | Twitter

@sarkolata Twitter'a gerek kalmadı ben yıldırdım. 100 mbit fiber değil mi? Uydunet deyince çanakla uydudan internet veriyorlarmış gibi algılanyor..

Takımı
Galatasaray
Yok 10 yıl önce 256kbps aldığımız kablolarla 100mbit alıyoruz. Uydunet deyince uydu çanak falan gelmesin aklına, kablolu tvyi verenlerle aynı firma. Türksat yani. Kablo da aynı koaksiyel kablo zaten.
Kurmaya gelen adamın dediğine göre Eminönü hariç tüm İstanbulda destekler hale getirmişler 100mbiti.

İlginç. Çünkü telefon kablosuyla maksimum 24mbit aktarılabiliyor adsl2+ teknolojisi . Ama tarifeler iyiymiş. 50mbit 250gb 4up çok iyi

image.png

Takımı
Galatasaray
Ayda 6 liraya "uyku yok" paketi var, gece 12 - sabah 9 arası kotaya işlemiyor yapılan download. 100mbps/100gb ile o çok temiz.
Yemeğimden suyumdan kısar yine yavaş internet kullanmam artık eğer mümkünse. Saatlerce bilgisayar başındayız günde 2tl gibi bir rakam için değmez bu eziyete.

Yukarı Alt