Mopneet

Merhaba. Şu anda DSMart'tan 16 mbps ADSL hizmeti alıyorum. Vodafone SüperNET'e geçmeyi planlıyorum. Bana alabileceğimi söyledikleri hız 60 mbps. Fiber kablo 260m ötedeki saha kabinine kadar geliyormuş. Bana vaadettikleri hızı alabilir miyim, kesin olarak öğrenmem mümkün mü? Ayrıca Vodafone ile ilgili ping vb. sorun yaşayanlar var mı, varsa yazabilirler mi? Teşekkür ederim. ^^

Mopneet

Fiber mi diye özellikle sordum, evet dediler. Fakat apartmana değil de 260m öteye kadar fibermiş. Sonrası bakırmış.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fiber mi diye özellikle sordum, evet dediler. Fakat apartmana değil de 260m öteye kadar fibermiş. Sonrası bakırmış.
Ne kelime cambazı bu adamlarda , evime fiber geliyorsa fiberdir gelmiyorsa vdsldir. Yok oraya kadar fibermiş , banane :olucem:
Ben pek zannetmiyorum 60mbiti alacağını , dsmart adsl'in 16mbitini sorunsuz alabiliyor muydun ?

Mopneet

Kaç tanımlı bilmiyorum da hız testinde 13 görüyordum en fazla. Ancak bir şey indirirken 16 görüyordum. Sorunsuz denebilir. Ama özellikle sordum bunu, ikisi farklı yolla iletildiğinden alakasız dediler. Adam en fazla vaadedilenin yüzde 1 azını alırsınız dedi. 55'e düşmez bile dedi.

Yukarı Alt