TAXİ TOOL V2.5 FİNAL VERSİYONU ELİNDE OLAN YÖNETİCİLERDEN İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM...SAYGILAR...

EYVALLAH KARDEŞİM SAOLASIN ... PROĞRAMI AÇIKLAMA ŞANSIN VAR MI BANA PEKİ ...?

MSSTDFML.DLL HATASI VERİYOR KARDEŞİM NASIL DÜZELTEBİLİRİM...

HATA TAM OLARAK ŞU ...

RUN TİME ERROR '713'

Class not registered.
You need the following file to be installed on your machine.
MSSTDFMT.DLL

KARDEŞ BEN BU PROĞRAMI ÇALIŞTIRDIM HATALARINA RAĞMEN BÜTÜN WİNDOWS AYARLARINI YAPTIM ÇALIŞTIRDIM ANCAK PROĞ*RAM İSTEDİĞİM PROĞRAM DEĞİL ÇÜNKÜ NE EXCHANGE KABUL EDİYOR NE GÖNDEREN ADAMIN BELİRTİLEN PARA MİKTARINI ÇÖZEBİLİYOR NEDEN PARTY YE OTO ALIP DOĞRU GOLDU VERMEZSE 5 DK İÇİN DE KASILMA YERİNE GELMEZSE VE NEDE SÜRESİ DOLUNCA PT DEN ATIYOR BU PROĞRAM SADECE SÜRE HESAPLIYOR O KADAR BAŞKA DA BİR İŞE YARAMIYOR ...

AMA YİNEDE DÜŞÜNÜP PAYLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM PROĞRAMI ÇALIŞTIRAMAYAN OLURSA HATA ALIRSA BANA ÖZEL MESAJ İLE ULAŞABİLİR... BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRSENİZ YAPAMAZ :d:d:d AMA BEN 3 GÜN UĞRAŞTIM BULDUM BU PROĞRAMIN NORMAL OLARAK ÇALIŞMASINI ... AMA DEDİĞİM PROĞRAM DEĞİL BU ... SAYGILAR ...:d

Hocam pm ile yardım isteceklerine buraya yaşadığın hataları ve çözümlerini yaz en azından senin geri dönüş mesajını günlerce beklemesinler.

yardım isteyenlere yazarım arkadaşlar... uzun sürüyor sırası ile karşılaştığınız hataları bana aktarırsanız size dönüş yaparım...

gerçekten çok uzun... bilgisayarı 3 kez win 8.1 e 1 kez win 10 a en sonunda win 8.1 e geri yükledim...

ayrıca çalışan diğer proğramları deneseniz daha iyi olur çünkü bu proğram benim aradığım proğram değilmiş...amayinede kullanışlı ve güzel...

Yani öncelik ile virüs proğramını kapatın sonra her ihtimale karşı bilgisayarınıza deepfreeze yükleyin ekrana çıkan hatayı buraya yazın bende cevabını yazayım çünkü hata çok ...hangi birini yazayım ayrıca herkeste aynı hatayı vermez bilgisayar... mesela bende programın içindeki dosyaları tanıtmamı istedi sisteme onları tanıttım ayrıca net frame work 3.5 istedi bunun içinde 3.0 v e 2.0 ayrıca var zaten onları yüklemenize gerek yok eğer 2.0 ve 3.0 ı isterse sadece net framework 3.5 i yükleyin yeter...

bende şu hatayı da verdi MSSTDFMT.DLL bunun hatalı olanını kayıt defterinden temizleyip yenisini internetten indirmeniz gerekecek ayrıca 32 bir ve 64 bit için olanı var sizin ki hangisi ise o şekilde indirip tanıtacaksınız sisteme ...32 yada 64 bitmi değilmi onu da bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklere tıklarsanız orada yazar sistemin kaç bit işletim sisteminde çalıştığı ona göre kararı siz vereceksiniz...

Son düzenleme:
Yukarı Alt