Mopneet

Arkadaşlar yaz tatili başlıyor. Bu sıralar oynamaktan keyif alacağım oyun bulmakta zorlanıyorum. Geçen yaz GTA V çok eğlendirmişti. Bu yaz da güzel oyunlar oynayayım diyorum fakat ağzıma layık bir şey bulamadım. Kesinlikle oynamamı önerdiğiniz oyunlar varsa bekliyorum.

Oynadığım Oyunlar:
Dying Light
Fallout 4
GTA V
Far Cry 4
Far Cry Primal
Dishonoured
Just Cause 3
Mafia II
Max Payne 3
Hitman Absolution
Sheltered
Cities Skylines
...

Not: Grafikleri eski oyunlardan pek hoşlanmıyorum, oyun 2 boyutluysa vs. sorun değil de örneğin Witcher 2 gibi bir oyun olup da o grafikler olunca soğuyorum oyundan. :(

Advance

Overwatch
Doom?
edit: Roguelike oyun seviyorsan Enter the Gungeon

Mopneet

Overwatch açıkçası güzel bir oyun bence de fakat 2 sebepten dolayı almıyorum:
Oldukça pahalı olmasına rağmen bir süre sonra sıkacağını düşünüyorum.
Tek başına değil de arkadaşlarınla oynayınca zevk verecek bir oyuna benzediğinden tek başıma almak istemiyorum.
Doom daha önce hiç oynamadığımdan bende büyük bir heyecan yaratmadı bu oyun. Senaryodan çok karşına gelen her şeyi öldürme üzerine kurulu olduğunu duydum bir de, bu da pek hoşuma gitmedi açıkçası. :(

Mopneet

Arma da aynı şekilde arkadaşlarla oynanması gereken bir oyun gibi.

Mopneet

@Temet Nosce
3'ten önce 2'yi oynayayım dedim, başladım, sarmadı ve bu nedenle 3'ü de oynamıyorum. Sence 2'yi sevmememe rağmen 3'ü oynamalı mıyım?

Mopneet

@peihai MMORPG olarak Black Desert Online mı ne öyle bir şey de duydum? Forumda bir gruplaşma olursa zevkli olabilir. ^^

@Mopneet
Dünya uzun zamandır akıllanıyor Türklerin aksine.

Türkiye ile lisans anlaşması sağlayamadıkları için oyun Türkiye'ye kapalı olacakmış.

Bu gün yine lisans anlaşması sağlanamadığı için Paypal Türkiye'den çekildi. Bakalım daha neler göreceğiz.

Yukarı Alt