Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Tarih: 28.04.2016

Silkroad server kurmayı düşünen varsa elimde boş bir 16gb sunucu var TruvaSro.com / net sunucusu ile aynı en küçük oyunda lag los alırsanız ilk gün paranız iade edilir..

Arkadaşlar Tüm siteleri gezebilirsiniz 250Tl den aşağı 16gb fiyatı SSD olarak yoktur.. Sadece ilk ulaşan kişiye vericem sunucuyu teslim aldığında sunucu root şifrelerini değişir benimle bağı kalmaz sadece aylık ödemesini yapsın yeterli... Sunucu boşta duruyor bari birinin ihtiyacı karşılansın dedim..

Dikkat ederseniz

Sunucuda Güvenlik için firewall herşey kurulu

İşlemci: Intel® Core™ i7-4790K Processor (8M Cache, up to 4.40 GHz) (4c / 8t) (Link)

RAM: 16GB DDR3 1333MHz

Disk: 1x 320GB SSD

IP: 256 IP adresine kadar tek seferlik 2€/IP ücretlendirme.

İşletim Sistemi: Windows rc2 , FreeBSD ve Linux dağıtımları

Özel: Oyuna Özel DDOS koruması

Destek: 7/24 1.Seviye Destek (Telefon ve Ticket)

Koruma: DDOS koruması aktif

Koruma: Firewall aktif

Exploit: Aktif

+700 Onlineye kadar lag olmaz...

İsteyene TruvaSro'nun aynı datebasesi temizlenip sıfırlanıp kurulur.. Tabi bunu ek olarak isteyene datebaseyi satarım .. (150tl civarında)

TruvaSro Datebase Tanıtım: TruvaSro Online | 110Cap EU/CH | Free Silk |%100 Emek | Açılış Tarihi 27.02.2016

Not: Konuştuğum kişinin uslubunu beğenmezsem düşünmediğimi söyleme hakkına sahibim.. Gerçekten iyi niyetli dost canlısı birine gitsin istiyorum..
Gsm: 531 906 17 08

Sunucu kiralandı arkadaşlar teşekkür ederim ilginize :) başka sunucu isteyen varsa elimde olduğu için bu fiyataydı ama temin etmemi isterseniz 200e temin ederim..

E

ExportSRO

Guest
Herkes bi DB buluyor, editliyor, buglarından arındırıyor altına imzasını atıp benim diyor.
Hayat...

Herkes bi DB buluyor, editliyor, buglarından arındırıyor altına imzasını atıp benim diyor.
Hayat...
Cevap için sağol kardeşim .. cevabı arkadaşım verdi AmıMad senin datebase değil yalan konuşma ben benimde demedim sadece Truvasronun db yi satıyorum dedim.. Ayrıca sen bana datebaseyi 300e sattın üste 100 150 lirada sırf kur vs işlem içinde kontor cart curt attım yalanmı 500liram sağdan soldan bulduğun datebaseye verdim ben acemiyim diye kandırdın konunda panelde kurulcak diyon paneli kurmasını bilmiyom abi diyon bana ? üstüne beni tehtit ettin şunu yapcam oyununa bunu yapcam diye yöneticilere bunu söyledim hiçbirinin umrunda olmadı buda açık ve net.. Reklam veriyodum buraya sırf yöneticiler böyle moderatör tutuyolar diye reklama devam etmedim.. Herkes herşeyin farkında beni tanımayan kalmadı ve bu işde benim kadar para harcayan ve salak yerine konulan bir kişi daha olmadı buda açık ve net.. Ayrıca senin datebase full sorunluydu onu sattığın adam çileden çıkar profesyonel bir editöre 3 aydır her salı sorunları fixlettim 3 aydır uyku uyuyamaz oldum banada yazık işin özü gerçekten sevmiştim iyi insan diyodum tehtit etmeseydi keşke ...

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üstüne beni tehtit ettin şunu yapcam oyununa bunu yapcam diye yöneticilere bunu söyledim hiçbirinin umrunda olmadı buda açık ve net.. Reklam veriyodum buraya sırf yöneticiler böyle moderatör tutuyolar diye reklama devam etmedim.
konusma.jpg

Tek bir kişinin sözüne bakılarak bir aksiyon alınmayacağını , şikayet edenin ve şikayet edilenin kendilerini açıkça ifade edebileceği bir noktada buluşup bu tartışmanın yapılıp , FORUM HALKI tarafından sonuca bağlanması gerektiğini size zaten anlattım.

Tek kişiyi dinleyerek işlem yapmanın ve tek kişinin fikriyle işlem yapmanın doğru olmayacağını size belirttim ve devamında sizden "buda doğru , tamam o zaman" cevabını aldım.
"Doğrusunuz" diye bir kelime kullandıktan sonra burada hala "moderatör tutuyorlar" demeniz doğru değil.
Bir konu açsanız ve biz deli gibi amlmad'ı savunsak anlarım dediğinizi ama konu bile açmadınız.Belki yönetim direk moderatörünü tutar düşüncesiyle açmadınız ama burada bile yönetim tarafından yapılan yorumların sizi koruyucu şeklinde olduğunu açık bir şekilde görebiliyorsunuz... Haliyle böyle düşündüyseniz de yine hatalısınız. Bu tür mahkemeler geçmişte çok yapıldı ve her zaman FORUM HALKI (sadece yönetim değil) tarafından haksız bulunan taraf uzaklaştırıldı.

herkesdb.png

Site yönetiminin veya üyelerin ticaretine karışmayı hiç sevmeme rağmen(özellikle pvp server konularında) bunlar size önerilmiş... Yapmamışsınız , devamında burada moderatörleri koruyorlar gibi bir yaklaşım sergilemenizin anlamı yok...

Eki Görüntüle 970

Tek bir kişinin sözüne bakılarak bir aksiyon alınmayacağını , şikayet edenin ve şikayet edilenin kendilerini açıkça ifade edebileceği bir noktada buluşup bu tartışmanın yapılıp , FORUM HALKI tarafından sonuca bağlanması gerektiğini size zaten anlattım.

Tek kişiyi dinleyerek işlem yapmanın ve tek kişinin fikriyle işlem yapmanın doğru olmayacağını size belirttim ve devamında sizden "buda doğru , tamam o zaman" cevabını aldım.
"Doğrusunuz" diye bir kelime kullandıktan sonra burada hala "moderatör tutuyorlar" demeniz doğru değil.
Bir konu açsanız ve biz deli gibi amlmad'ı savunsak anlarım dediğinizi ama konu bile açmadınız.Belki yönetim direk moderatörünü tutar düşüncesiyle açmadınız ama burada bile yönetim tarafından yapılan yorumların sizi koruyucu şeklinde olduğunu açık bir şekilde görebiliyorsunuz... Haliyle böyle düşündüyseniz de yine hatalısınız. Bu tür mahkemeler geçmişte çok yapıldı ve her zaman FORUM HALKI (sadece yönetim değil) tarafından haksız bulunan taraf uzaklaştırıldı.

Eki Görüntüle 971

Site yönetiminin veya üyelerin ticaretine karışmayı hiç sevmeme rağmen(özellikle pvp server konularında) bunlar size önerilmiş... Yapmamışsınız , devamında burada moderatörleri koruyorlar gibi bir yaklaşım sergilemenizin anlamı yok...
Sizde haklısınız özür dilerim.. Ama açsamda değişen birşey olmucağını biliyodum arkadaş burda ona sorun beni tehtit ettimi etmedimi bana datebaseyi 300e dedi panelde kurucaktı kurduğu datebasede account dbsi bozuktu bile tmm ona lafım yok üstüne 100 liramda editlerine filan ikramım oldu onudaa geçtim madem parayı aldın datebase benim oldu daha ne tehtit ediyosun üstüne 2 gün sonra db yi free olarak başka xxx forumda buldum.. üstüne sattığı datebaseye hangi hakla oluyosa başka editörle devam etmeye başladım diye tehtit etti tüm oyuncularını soycam serverına şunu yapcam bunu yapcam vs Allahtan korkmuyosa yalan söyler ben daha genç yetkisi alınmasın dedim uzatmadım ama gelip konuma yazdığına bakın pişkinliğe bakın ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sizde haklısınız özür dilerim.. Ama açsamda değişen birşey olmucağını biliyodum
Allahtan korkmuyosa yalan söyler ben daha genç yetkisi alınmasın dedim uzatmadım
Açıklamalarınız çok çelişkili hem "değişen bir şey olmayacağını biliyordum" diyorsunuz hemde "daha genç yetkisi alınmasın dedim uzatmadım" diyorsunuz. Sonra çıkıp yönetim moderatörün tarafını tuttu diyorsunuz.
İnsanlar istiyor ki , polis yakalasın adamı cezasını kafasına göre versin , adam hiç konuşturulmasın direk başına vurulup hapishaneye tıkılsın. Böyle bir olay yok , şikayet konunuzu açarsınız herkesin önünde tartışılır ve sonuca bağlanır.

İşin kısası hem "daha genç yetkisi alınmasın dedim uzatmadım" deme hakkına , hemde "moderatörün tarafını tuttu" deme hakkına sahip değilsiniz.
Daha önce de söylediğim gibi , bir şikayetiniz varsa oraya buraya yazmak yerine bir şikayet konusu açarsınız ve bunları teker teker kanıtlarıyla konuda bahsedersiniz , iki kişi de savunmalarını yapar buna göre haklı - haksız belirlenir , ortada bir mağduriyet varsa çözülmesi istenir ya mağduriyet halledilir yada halledilmiyorsa kişi forumdan banlanır.

Ha ben konu açmayacağım bunu oraya buraya yazacağım diyorsanız , tekrar söylüyorum "moderatörün tarafını tuttular" deme hakkına sahip değilsiniz.

Açıklamalarınız çok çelişkili hem "değişen bir şey olmayacağını biliyordum" diyorsunuz hemde "daha genç yetkisi alınmasın dedim uzatmadım" diyorsunuz. Sonra çıkıp yönetim moderatörün tarafını tuttu diyorsunuz.
İnsanlar istiyor ki , polis yakalasın adamı cezasını kafasına göre versin , adam hiç konuşturulmasın direk başına vurulup hapishaneye tıkılsın. Böyle bir olay yok , şikayet konunuzu açarsınız herkesin önünde tartışılır ve sonuca bağlanır.

İşin kısası hem "daha genç yetkisi alınmasın dedim uzatmadım" deme hakkına , hemde "moderatörün tarafını tuttu" deme hakkına sahip değilsiniz.
Daha önce de söylediğim gibi , bir şikayetiniz varsa oraya buraya yazmak yerine bir şikayet konusu açarsınız ve bunları teker teker kanıtlarıyla konuda bahsedersiniz , iki kişi de savunmalarını yapar buna göre haklı - haksız belirlenir , ortada bir mağduriyet varsa çözülmesi istenir ya mağduriyet halledilir yada halledilmiyorsa kişi forumdan banlanır.

Ha ben konu açmayacağım bunu oraya buraya yazacağım diyorsanız , tekrar söylüyorum "moderatörün tarafını tuttular" deme hakkına sahip değilsiniz.
Abicim kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama haksızlığada dayanamıyorum haklısınız kusura bakmayın suçlu benim..

Takımı
Seçiniz...
Cevap için sağol kardeşim .. cevabı arkadaşım verdi AmıMad senin datebase değil yalan konuşma ben benimde demedim sadece Truvasronun db yi satıyorum dedim.. Ayrıca sen bana datebaseyi 300e sattın üste 100 150 lirada sırf kur vs işlem içinde kontor cart curt attım yalanmı 500liram sağdan soldan bulduğun datebaseye verdim ben acemiyim diye kandırdın konunda panelde kurulcak diyon paneli kurmasını bilmiyom abi diyon bana ? üstüne beni tehtit ettin şunu yapcam oyununa bunu yapcam diye yöneticilere bunu söyledim hiçbirinin umrunda olmadı buda açık ve net.. Reklam veriyodum buraya sırf yöneticiler böyle moderatör tutuyolar diye reklama devam etmedim.. Herkes herşeyin farkında beni tanımayan kalmadı ve bu işde benim kadar para harcayan ve salak yerine konulan bir kişi daha olmadı buda açık ve net.. Ayrıca senin datebase full sorunluydu onu sattığın adam çileden çıkar profesyonel bir editöre 3 aydır her salı sorunları fixlettim 3 aydır uyku uyuyamaz oldum banada yazık işin özü gerçekten sevmiştim iyi insan diyodum tehtit etmeseydi keşke ...
Ben sana en başından söylemiştim. GAMEVPS 'de iken hiç birşey bilmiyordun, editlerini ben yapıyordum. Hem Mehmet abi, hem ben sana yüzlerce kes söyledik, dolandıracaklar seni. O işlere o kadar para verilmez, millet Db bulup düzeltip satıyor, seni düşürecekler diye ama sen delikanlılık yapıp bize atar gider yaptın, saygını sevgini bozdun ve sonundada dediğimize geldin dostum. Ben senin daima iyiliğini istedim, bu işe ilk gireceğin zamanda Sunucu için seni ben aramıştım hatırlarsan. Paran çok olabilir, iyi niyetlide olabilirsin ama burası DÜNYA, büyük kurt, küçüğünü YER...
Bak şimdi başın ağrıyor, sana en başından demiştim ama anlamamıştın.
Sonunun buraya gelmesini istemezdim ama geldi...
Bu piyasada kimsenin şahsi DB'si YOK! Varsa bile kimse kendi DB'sini 150 liraya SAT MAZ!
Sana başında demiştim, bu adam senin paralara çökecek diye ama dinlemedin :)

Ben sana en başından söylemiştim. GAMEVPS 'de iken hiç birşey bilmiyordun, editlerini ben yapıyordum. Hem Mehmet abi, hem ben sana yüzlerce kes söyledik, dolandıracaklar seni. O işlere o kadar para verilmez, millet Db bulup düzeltip satıyor, seni düşürecekler diye ama sen delikanlılık yapıp bize atar gider yaptın, saygını sevgini bozdun ve sonundada dediğimize geldin dostum. Ben senin daima iyiliğini istedim, bu işe ilk gireceğin zamanda Sunucu için seni ben aramıştım hatırlarsan. Paran çok olabilir, iyi niyetlide olabilirsin ama burası DÜNYA, büyük kurt, küçüğünü YER...
Bak şimdi başın ağrıyor, sana en başından demiştim ama anlamamıştın.
Sonunun buraya gelmesini istemezdim ama geldi...
Bu piyasada kimsenin şahsi DB'si YOK! Varsa bile kimse kendi DB'sini 150 liraya SAT MAZ!
Sana başında demiştim, bu adam senin paralara çökecek diye ama dinlemedin :)
Haklısın burak herşey için Allah razı olsun sendende olsun be kardeşim tecrübe oldu öğreniyorum artık..

AmIMad

Bakalım be.
Beyler Sunucuyu 2 Ye Bölmemdeki sebebi proxy'i idir işi bilmeyen arkadaşlarımızın yazdıkları beni ilgilendirmez ben konuşmamızda hepsini belirdim dbmi satamazsın diye 'vsro' diyosunuz ben kaç zamandır üstünde edit yaptım düzelttim daha sox ratenin nasıl ayarladıgını bilmiyen adamlar bana paranı çekicek diyor ben kimseye zorla dbmi satmadım 300 lira dedim şartlarımı sundum 2 gün sonra yalan konuşarak ben başka birisine devir ettim dedi sunucu içinde dosyalarım vardı gitti GAMEVPS'den sunucu aldı bu arkadaş benim bi suçum yoktu istedigi bişeyi eger yapmadıysam veya terslediysem konuşursun. Ben sana ne dediysem yaptım fakat burda millet ondan alıyor bundan alıyor diye saçma saçma paylaşımlarda bulunuyorsunuz ilk paylaşıldıgından beri üsttünde emek harçadıgım dbdir.

Öncelikle Türkçe yazmayı öğrenmelisin. Elindeki database ile iş yaparsan bunun kopyalanabileceğini unutmaman gerek.

Ayıca çok merak ediyorum bu database de ne gibi özellikler vardı?

AmIMad

Bakalım be.
Öncelikle Türkçe yazmayı öğrenmelisin. Elindeki database ile iş yaparsan bunun kopyalanabileceğini unutmaman gerek.

Ayıca çok merak ediyorum bu database de ne gibi özellikler vardı?
Bırak abi şurda tek Türkçe yazmayı ögremelisin diye yazarken adam gibi düzgün Türkçe yazıyorsun ? Özellikleri veya nasıl oldugunu boş ver isterse boş db olsun fark etmez ben bu arkadaşla konuşurken dedim herzaman için dbmin çalınma riski vardır fakat gelip bende aldıgı yerde dbyi satıyorum felan filan demesi ayıptır.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bunda ne var ki gayet normal bir durum . Şöyle düşün bir araba alıyorsun ''para'' karşılığında ,parçalarını değiştiriyorsun ,yeniliyorsun , kullanıyorsun . Satarken eski sahibi satamazsın diyebiliyor mu ? Hayır . İki durum arasında pek bir fark görmedim ben açıkçası .

@AmIMad
Bir kere çalıntı olan bir maldan hak talep etmen çok saçma ve komik. Vsro database kullanarak oyun açmak, satışını yapmak hem kanunen yasak hem de eğer inanıyorsan haram. Telif hakkı diye bir şey var. Adam sana ücret ödemiş, sen database'i oturup sıfırdan yazan adamlara ne ödedinde gelmiş burada sahipleniyorsun?

Ayrıca forum içerisinde dil ve imla kurallarına uymaya gayret ediyorum. Düzgün yaz dememin sebebi seni uyarmak için değil, kıllık olsun diye de değil yazdıklarını okurken rahatsız olduğum için.

Cümle kurmayı bilmiyorsun. Tek paragraflık noktasız virgülsüz tek cümleymiş gibi yazdığın yazıyı dönüp hiç okudun mu? Düşünüyormuş gibi yazı yazamazsın, senin zihninin içinde değiliz, senin gibi düşünüp okuyamıyoruz.

AmIMad

Bakalım be.
Beni Kızdıran şu oldu 2 gün sonra bizi salak yerine koydu GAMEVPSYE Geçti madem db full sorunlu madem skıntı var ben seninle 3 aydır konuşuyorum proffesyonel editor dediklerin paneline virus bulaştırdı :) Bana Bi gunden bi güne kardeşim db skıntılıymış beni kandırdın paramı ver dedinmi dbnin %100 bugsuz oldugunu biliyorum bende açtım oynatttım öyle 160 kişi ile felan degil +900 oyuncu kitlesine cıktım bu arkadaş yalan konuşuyor istiyenlere foto vs atılır. Bu Konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorm ne yaparsanz yapın.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt