Doma$no

Login olmama sorunlarının %90ı Bilgisayarım>Özellikler>gelişmiş sistem ayarları>en üstteki ayarlar>veri yürütme engellemesi

Bu sekmelerde oraya mbot exe yada laoder exeyi koyarak geçiyor bilginize.

mbot 15.01.2016 tarihi itibari ile ben dahil arkadaşlarım login yapamıyoruz yardımcı olabilrmisiniz ?

An unknown error occured while checking for a mBot update açmaya çalıştığımda bu yazı çıkıyor?

bi yadım ederisiniz sevinirim
bende clienti başlat diyorum 2 kere ekran kararıyo ondan sonra bişey yok napıcam sölermisiniz

Takımı
Besiktas
mbotloader.exe ile çalıştırdığınızdan emin olun.Ayrıca oyuna güncelleme geldiyse botu kapatıp launcherla giriş yapın oyunu patch attırdıktan sonra tekrar deneyin.

bi yardımcı olun bende clienti başlat diyom ekran 2 kerte kararıyo sonra açılmıyo lütfen yardımm adminn

Takımı
Fenerbahce
bi yardımcı olun bende clienti başlat diyom ekran 2 kerte kararıyo sonra açılmıyo lütfen yardımm adminn
Dostum Bilgisayarım sağ tıkla Özellikler>Gelişmiş Sistem Ayarları>Gelişmiş/Performans>Ayarlar>Veri Yürütme Engellemesi>Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmet için DEP'yi aç: işaretle. Aşağıdan oynadığın serverin klasöründen sro_client.exeyi seç. Tamam de kaydet ve bilgisayarı yeniden başlatıp mbot ile girmeyi dene.

abi "cannot find key signature. maybe client is packed. packed client not supported" nedir? hiç kimse bundan bahsetmemiş? söylenilenleri yapıyorum ama bu hatayı alıyorum?

merhabalar yukarıda yazılan her şeyi deneyip yapmama rağmen client açmıyor bot.
windows 10 kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Client açmıyor derken ? Başarılı bir şekilde Login oluyor musun önce ?

Takımı
Galatasaray
bu uyarıyı veriyo client açılıyrken ve kafayı yemek üzereyim bana mesaj yoluyla ulaşırsanız sevinirim

Dosyalar

Taboo SRO

80 CAP CH | RESMI SERVER SAHIBI & EDITOR
Takımı
Seçiniz...
Bu uyarıyı verme sebebi bot açıldığı zaman değil, botun giriş yapmış. Sorun oyunla alakalı, clientten giriş yapmayı dene. Sorunsuz olarak giriş yapabiliyorsan bot klasörü içerisinde bulunan config dosyasını kontrol et.

Benim MBOT Bir bölgede 1.ölüme kalkıp tekrar Reserve kullanıyor ama 2.ölüme gelince yerden kalkmıyor .
Ölümce Bekle (sn) : 5
Böyle yaptım yine aynı bunu nasıl düzeltebilirim?
Yani 1'den fazla ölürse kalkmıyor yada bağzen ilk ölümlerede kalkmıyor . :( gece bota bırakıyorum sadece 2.5 saat devredeymiş bot diğer saatlerde hep ölü olarak kalmış .

Serverde lagdan falan kaynaklanabilir mi acaba bilmiyorum. Hiç başima böyle birşey gelmedi.

Lag olsa diyelim bir süre sonra kalkar fakat şunuda söyleyeyim server'da tık lag yok . o kadar net

Yukarı Alt