Bu Hatayı alıyorum oyunada siteyede giriş yok saldırı oluncamı böyle oluyor ? Ka-Guard - Cloudflare var ama !!

Takımı
Seçiniz...
Host kapalı falan değil, modemini kapatıp tekrar aç bağlantı sağlayacaksın. İnternet bağlantından dolayı bağlanamıyorsun makinaya.

Host kapalı falan değil, modemini kapatıp tekrar aç bağlantı sağlayacaksın. İnternet bağlantından dolayı bağlanamıyorsun makinaya.
2 saattir kapalıydı burak yeni açıldı bide bunu ben demedim zaten 3 kişi aradı 2 kişi faceden dedi burdanda özelden
CreaGame dedi siten kapalı

Takımı
Seçiniz...
Bendede aynı sorun oluyor, modemi kapatıp açıyorum sıkıntı yok.

Takımı
Besiktas
Sunucu bağlanma hatası daha çok makinenin fazla ping alması ve kasmasından dolayı kapalı gibi görünür ya da kapanmıştır. Site sorunu ise aynıdır site direk makine ip bağlı ve siten orada kurulu olduğu için otomatikmen oda devre dışı kalır. Sorunu burada aramak yerine sunucunu satın almış olduğun firmadan yardım istemelisin.

Desteksiz paket gibi dalevere yapmaya kalkamazlar çünkü bu oyun içerisi bir sorun değildir direk sunucu ile ilişkin kesilmiş ve yetkinin dışında kalmış bir durumdur.

Açıldı şimdi :wink1: bende anlamadım oyunu bile açmadım daha gerçi bide

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Simdiden sorunlar mi basladi. Umarım hemen cozulur. Sorumlularla iletisime gec. Bana boyle olmustu torrentle ilgilenirken meger direk alet kapanmis ulasmasam kmblr ne zmn acilirdi

Yine kapandı :S ben yarın serverı açıcam diye tarih verdim bide

gameofis

Silkroad Pvp Server Sağlayıcı
Takımı
Galatasaray
Bu hata sunucu'daki uzak masaüstü bağlantısına yapılan saldırıdan kaynaklınıdır. yada Sürekli internet bağlantısı kopuyorsa makinanız'da sorun devam edecektir sürekli, Bu hatanın genel kaynağı ise vps makinalarda ortak network kullanıldığı için makina vmware üzerinden hattı kesmektedir.Sunucunuz iyi şekilde optimize edilmesi gerekli.

Yukarı Alt