Oyunu açmama 4 gün kaldı küçük sorunlarımdan biride bu girişte ekran ayarlarını kaydediyorum oyundan çıkıyom tekrar girince kayıt olmamış şekilde baştan ekran ayarlarını ayarlıyom esc den buna çözüm yokmu ?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Oyuna girmeden yani (charını açmadan) yapıyorsan kayıt etmez. Senin dediğin ayarlama oynadığın oyunun klasörünün içinde bulunan ''setting'' adlı klasörün için de kayıt olur.

Oyuna girmeden yani (charını açmadan) yapıyorsan kayıt etmez. Senin dediğin ayarlama oynadığın oyunun klasörünün içinde bulunan ''setting'' adlı klasörün için de kayıt olur.
hay üstad azın bal yesin bende o klasörü arıyom süper derecede çözdüm işi itemm mall npc edit 3günde hemde

yardımcı olduğuma sevindim iyi forumlar :muck:
Üstad forum kirliliği olmasın bu özel npc adını nasıl değişiriz birde Siteye satılcak premium ekledim satın al diyom çantanıza item gönderilmiştir diyor ama çantaya gelmiyor bişey siteye ekledikten sonrada başka bişey ayarmı var sunucudan ?

Çözdüm sonunda üstadım ilginiz için çok çok saolun..

Bu konuyu şöyle çözdüm başka oyunun setting klasörünü alın atın kendi sro klasörünüze düzeliyor şimdi baştan tüm clienti upload edip yapıyorum

Yukarı Alt