Slm Arkadaşlar bu konuda konusmak istiyorum öncelikle bu dosyalar alıntımı bilmem ama ben bu dosyaları bir araya topladım bunlarla beraber server bile açtım. ama database yi ve clienti değiştirerek açtım server bu clientide denedim sorunsuz çalışmaktadır sizinle paylaşmaktan zevk duyarım. Keşke bende sw kursam diyen arkadaşlar ve bilgisayar gücü yetmeyen arkadaşlar sizlerede önerim silkroad srx 4.0 dı yanlış hatırlamıyorsam indirin size özellikle ben team ile kurucam hatası srx isteyenlere

Link:https://yadi.sk/d/pYJKf1dQiZrCc

NOT:Sorun Olduğunda Faceme Ulaşmanız Yeterli http://www.facebook.com/TRBravehero2

KANIT:

Faceden Ulaş bana atayım link

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Merhaba kardeş, senin konunu extraloob ta gördüm, bana vsro 1.188 virüssüz dosyalar lazım. Internette nerden bakıp ındırdıysem hepsı vıruslu. Elınde dosyalar mevcutsa upload edermisin rica etsem...

Yurt dışından sunucu kiralasam kurabilirmisiniz ve bu filesda edit olabilirmi npc ekleme gibi

Takımı
Seçiniz...
Yurt dışından sunucu kiralasam kurabilirmisiniz ve bu filesda edit olabilirmi npc ekleme gibi
Yurtdışından kiralayacağın sunucu hakkında şöyle birşey söyliyeyim. Öncelikle sunucu sahipleri yabancı kişiler olacak ve yabancı dil bilginin anlaşabilmen ve derdini anlatabilmen için yüksek olması gerekli. Sonra ise sunucu kira günün dolduğu zaman direk kapatırlar ve parasını vermedende açmazlar bunun için Yurtiçinden bir sunucu firması ile anlaşmanı öneririm. Oyundanbiri gibi uçuk fiyatlar veren ve ilgi alaka 0 olan sunucuları tercih etme. GameVPS adlı şirketi öneririm, şirket sahibi Mehmet abi'ye benim adım ile gidersen her türlü memnun olacağını söyliyeyim :curtain:

Yurtdışından kiralayacağın sunucu hakkında şöyle birşey söyliyeyim. Öncelikle sunucu sahipleri yabancı kişiler olacak ve yabancı dil bilginin anlaşabilmen ve derdini anlatabilmen için yüksek olması gerekli. Sonra ise sunucu kira günün dolduğu zaman direk kapatırlar ve parasını vermedende açmazlar bunun için Yurtiçinden bir sunucu firması ile anlaşmanı öneririm. Oyundanbiri gibi uçuk fiyatlar veren ve ilgi alaka 0 olan sunucuları tercih etme. GameVPS adlı şirketi öneririm, şirket sahibi Mehmet abi'ye benim adım ile gidersen her türlü memnun olacağını söyliyeyim :curtain:
Minnettarım gelen bir telefondada onu önerdiler çünkü çoluk çocuk işi olsun istemiyorum malum bu yaştan sonra öyle şeylere gelemeyiz.. ortağın yaş 38 o pek anlamıyor bana kaldı yük o yüzden böyle strese girdim çok saolun ilginiz için...

Takımı
Seçiniz...
Minnettarım gelen bir telefondada onu önerdiler çünkü çoluk çocuk işi olsun istemiyorum malum bu yaştan sonra öyle şeylere gelemeyiz.. ortağın yaş 38 o pek anlamıyor bana kaldı yük o yüzden böyle strese girdim çok saolun ilginiz için...
Telefonla konuştuğun kişi bendim kardeşim, sıkıntını halledicez rahat olabilirsin :)

Yukarı Alt