ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
merhaba, arkadaşlar orjinal win7 mevcut yükseltme yapmadan direk windowsdan iso indirerek win 10 kurmak istiyorum.Temiz kurulum şeklinde usb den format atıcam. sorum şu win 7 deki seriali nasıl win 10 a taşıyacağım sonuçta orjinal yükseltme yapılsa orjinal 10 olacak ama temiz kurulum olmayacak. Yardımcı olabilir misiniz?

Takımı
Galatasaray
O şekilde kurarsan lisansını kullanabileceğini düşünmüyorum. Ben hayatımda ilk defa temiz format yerine win8den yükselttim ve hiçbir sorun yaşamadım sıfır kurulum gibi hızlı o şekilde denemeni tavsiye ederim lisans konusunda da kafan rahat olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Benim bildiğim , 8 'den 8.1 ondan sonra 10'a yükseltebilirsin. 7'den 10'a taşıma diye bir şey duymadım.

Şirketteki win 7 bilgisayarlar sürekli 10a yükselt uyarısı veriyor. 7>8>8.1>10 şeklinde olması çok saçma olmaz mı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şirketteki win 7 bilgisayarlar sürekli 10a yükselt uyarısı veriyor. 7>8>8.1>10 şeklinde olması çok saçma olmaz mı?
Hayır onu kastetmedim , 8 ve 8'den sonraki sürümlerde ücretsiz 10'a yükseltilebiliyor ama diğerleri paralı diye biliyorum.

Neyse , serial elinde oldukça 10'a temiz kurulumda yapabilirsin zaten.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
İste sorunda orda basliyor 7 yada 8 in serialini nasil alacagim ve 10a yazinca calisir mi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İste sorunda orda basliyor 7 yada 8 in serialini nasil alacagim ve 10a yazinca calisir mi
Bilgisayarım'a gir , üstte sistem özelliklerine gir , en altta windows etkinleştirme yerinde key yazıyor.
Win 10'a yazınca çalışacağını sanmıyorum , win 8 keyleri muhtemelen 10 desteklidir ama win 7 için olduğunu hiç sanmıyorum. Win 7'de çıkan yükseltme yap uyarısı da muhtemelen win 10 serial key girmeni isteyecektir.

Eğer key istemiyorsa upgrade yap , windows 10 olunca keyini al , sonrasında format atıp o keyle temiz kurulum yap diye bir tavsiye sunabilirim...

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Bilgisayarım'a gir , üstte sistem özelliklerine gir , en altta windows etkinleştirme yerinde key yazıyor.
Win 10'a yazınca çalışacağını sanmıyorum , win 8 keyleri muhtemelen 10 desteklidir ama win 7 için olduğunu hiç sanmıyorum. Win 7'de çıkan yükseltme yap uyarısı da muhtemelen win 10 serial key girmeni isteyecektir.

Eğer key istemiyorsa upgrade yap , windows 10 olunca keyini al , sonrasında format atıp o keyle temiz kurulum yap diye bir tavsiye sunabilirim...
Evet once yukseltme garanti islem olacak sanirim.tesekkurler

Hayır onu kastetmedim , 8 ve 8'den sonraki sürümlerde ücretsiz 10'a yükseltilebiliyor ama diğerleri paralı diye biliyorum.

Neyse , serial elinde oldukça 10'a temiz kurulumda yapabilirsin zaten.
Windows 7 bilgisayara gelen bildirim
Adsız.png

Yukarı Alt