Öncelikle merhabalar extraloob ailesi.

Sizlere HG Fuser + v1.1 alchemy tool yani artı programını paylaşıcam belirtmek isterim programda reset özelliği vardır.
Kesinlikle dc yemez mutlu,mesut kullanırsınız.
Ayriyetten program yeni sürümüyle birlikte immortal basmaktadır.
Sabaha kadar bota salın artınızı bassın. :nod:
Resimli anlatım mevcut. Spoiler'a ekleyeceğim spoiler açarsınız resimli anlatım için.

Nasıl Çalıştıracağım ?

HG Fuser - Exl v1.1(4) isimli arşivimizi indiriniz.
linkler konunun altında mevcut.

Rardan çıkartınız. Ph Connector klasörünü açın.
1.png

Ph Connector klasörü içinde olan phConnector.ini dosyasını açınız.
2.png

IP=Oynadığınız server'ın ip adresini yazın.
Port=Oynadığınız server'ın port'unu yazın.

Oynadığınız serverın ip adresini ve port'unu öğrenmek için Edx loader klasörüne girip,edxSilkroadLoader.exe yi çalıştırın.
> Add'a tıklayıp silkroad klasörünü açın ve sro_client'i ekleyin.
İp ve port'u göreceksiniz.
İp adresi ve portu ph connector.ini'de dediğim yerlere yazınız kaydedip çıkınız.
3.png

4.png

5.png

Ph connector.ini dosyasında bunları değiştirmeyin.
LoginListenPort=9000
WorldListenPort=9001
BotPort=16000

Ph connector klasörüne girip ph connector.exe'yi çalıştırın.
Spoiler'a bakınız oradaki resim ile aynıysa olmuş demektir.
6.png

Edx loader klasörüne girip,edxSilkroadLoader.exe yi çalıştırın.
1.Add'a tıklayıp silkroad klasörünü açın ve sro_client'i ekleyin.
2.Redirect Gateway server: bu şekilde olacak. IP: 127.0.0.1 Port: 9000 (LoginListenPort ile aynıdır.)
3.Redirect Agent server: bu şekilde olacak. IP: 127.0.0.1 Port: 9001 (WorldListenPort ile aynıdır.)
4.Launch'a basın.
7.png

8.png

9.png

Sro_client gelecektir ardından normal şekilde ip,pw yazıp oyuna giriniz.
(Gelmezse , sro_client açıldığında disconnect verirse , ip ve port bilgilerinizi gözden geçiriniz ve tekrar deneyiniz.)

Ph connector çerçevesinde char'a girdiğinizde bunlar yazıyorsa oyuna bağlandınız artık botu açabilirsiniz demektir.
Login server is now online [9000]
World server is now online [9001]
Connecting to the login server connected
connecting to the world server connected

Hatalar & Çözümleri.

Soru: İmmortal basmıyor ne yapmalıyım ?

Cevap : Hocam immortal kodlarını extra klasöründe itemidfinder isimli programdan bulacaksınız.
Programı açın karakterinizin envanterin yani kasanın 1.slotuna 1tane X-LARGE Pot koyun. 2.slota immortal koyun ve teleport olun misal hotandan dowhanga ve itemidfinder programında kodu göreceksiniz. Kodu alıp setting.ini isimli dosyadaki gerekli yere kopyalayın kaydedip çıkın. Sorun halledilmiş olacaktır.

Soru : Tüm dediklerini yapıyorum oyuna ve programa giriyorum. + kaç bastıracağımı seçiyorum.
Weapon'a bastıracağımı seçiyorum.Lucky powder dg'yi seçiyorum.
Fakat basmıyor neden ?

Cevap : Her lucky powder'ın degree'ye göre kodları var bu kodları var bunun için programın klasörünün içinde extra diye bir dosya bulunmakta.
> Extra > ItemIDFinder.exe açıyoruz. Ardından Çanta'nın birinci sayfasının,birinci slotuna bir adet hp x-large koyuyoruz.
Yine çantamızın birinci sayfasının,ikince slotuna elixir veya lucky powder koyuyoruz. Teleport oluyoruz misal hotandan dowhang'a ışınlanıyoruz ve kod ItemİDFinger.exe'nin log bölümüne geliyor.
HG Fuser - Exl klasörümüzü açıyoruz , setting.ini dosyasına giriyoruz.
[Lucky Powders] buluyoruz ve altındaki 13dg'nin kodunu bizim itemidfinger.exe dosyamızın log bölümünde çıkan kodla değiştiriyoruz yani bizim kodumuzu yapıştırıyoruz o kodun olduğu yere.
Artık programda ne kadar 13dg lucky powder yazsa ve biz onu seçsekte o lucky powder 13dg değil belkide 1 belkide 11dg.
Sizin lucky powder degree'ye bağlı :)
Buyrun resmi.
10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

Soru : Peki ya aynı şeyi programın Lucky stone basması içinde yapmak zorunda mıyız ?
Kodları setting dosyasına girmek zorunda mıyız?
Cevap : Hayır,değilsiniz. Ben şahsen kendim 3.slota lucky stone koyuyorum ve setting dosyasında lucky stoneye dair her hangi bir satır yok dolayısıyla edit yapmadanda otomatik basıyor.

Programdan kareler.
15.png

Sorun yaşıyorsanız hata ve benzeri durumlarla karşı karşıyaysanız gereksinimlere koyduğum .NET Framework son güncellemesini yapınız.
Sorun düzelir şayet düzelmezse konuya veya bana özel mesaj atınız yardımcı olurum.

Gereksinimler
.NET Framework son versiyon.Tıkla indir.

HG Fuser - Exl İndirme / Download linkleri.

Hg Fuser - Exl v1.1(4) arşivini MediaFire adlı siteden indir.

Hg Fuser - Exl v1.1(4) arşivinin virüs total tespitlerini görmek için tıkla.

Kod:
Rar şifresi : http://www.extraloob.com

Vsro files serverda çalışıyor ama br files,isro,sroR,ecsro files ve diğer files türlerinde çalışır mı bilmiyorum fakat Vsro files serverda sorunsuz çalışmakta denendi.
Program daha yeni güncelleşti. O yüzden kendimce bir oyunda kullandım gayet rahat bi program. Elbette yanlış anlatımlarım olmuş olabilir. Gözden kaçan bir kaç hususda olabilir maruz görmenizi rica ediyorum. Eğer hatalar varsa anlatımımda bana pm olarak iletmenizi isterim.
Son olarakta programda hata alanlar pm yoluyla ulaşabilirler. Elimden geldiğince boştaysam işim yoksa gerek team wiever uzak bağlantı programlarıyla bağlanıpta halletmeye çalışırız gerek pm yoluyla. İyi forumlar. :beer:
Programı bana yollayan @bloodly13 nickli arkadaşımızada teşekkürlerimi iletiyorum. :kalp:

İyi eğlenceler,bol şanslar Extraloob ailesi. :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eline sağlık indirdim arşivde bulunsun başlarsak terkrardan psro'ya kullanırız :) lucky basması bile büyük avantaj :D eskiden sadece + basıyordu :D

Bu mesaj Judas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Judas demiş ki:
eline sağlık indirdim arşivde bulunsun başlarsak terkrardan psro'ya kullanırız :) lucky basması bile büyük avantaj :D eskiden sadece + basıyordu :D
Teşekkür ederim. :muck:
Evet lucky basması büyük avantaj sağlıyor gerçekten :nod:

Güzel olmuş. Ellerine sağlık, çalışmalarının devamını ve sürekliliğini diliyorum. (:

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Güzel olmuş. Ellerine sağlık, çalışmalarının devamını ve sürekliliğini diliyorum. (:
Teşekkür ederim beni atayan kişi. :muck:
Umarım öyle olucak. :beer:

Takımı
Besiktas
Nasıl hazırlayacağını merak ediyordum gayet hoş olmuş eline sağlık :)

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Nasıl hazırlayacağını merak ediyordum gayet hoş olmuş eline sağlık :)
Teşekkür ederim canım , tüm gece uğraştım sabah 6da yattım makara:

Bu mesaj zeus47 rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lütfen private server tanıtım bölümüne konu açınız bu topic'i kirletmeyiniz. İyi forumlar.

Yukarı Alt