ARKADASLAR UZUN ZAMAN ÖNCE SİLKROAD GLOBAL CARLARIM VARDI 130 LEVEL BUGÜN UZUN ZAMAN SONRA GİRMEYE CALISTIM AMA YEDEK KAYIT LİSTESİ DOLU OLDUĞU İÇİN GİRİŞ YAPAMADIK HATASI ALDIM SONRA RESMİ WEB SİTESİNDEN AKTİFLEŞTİRDİM ÇARI SERVER BELİRLEDİM AMA YİNE AYNI HATAYI ALDIM HYPERNİON SERVERİ ???? YARDIMCI OLURMUSNUZ BİLEN BİRİLERİ

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
ARKADASLAR UZUN ZAMAN ÖNCE SİLKROAD GLOBAL CARLARIM VARDI 130 LEVEL BUGÜN UZUN ZAMAN SONRA GİRMEYE CALISTIM AMA YEDEK KAYIT LİSTESİ DOLU OLDUĞU İÇİN GİRİŞ YAPAMADIK HATASI ALDIM SONRA RESMİ WEB SİTESİNDEN AKTİFLEŞTİRDİM ÇARI SERVER BELİRLEDİM AMA YİNE AYNI HATAYI ALDIM HYPERNİON SERVERİ ???? YARDIMCI OLURMUSNUZ BİLEN BİRİLERİ
Kullanılmayan Silkroad Online Hesapları için Önemli Duyuru! (Inactive Account) Pasif Hesap | Online Oyun Bilgi Paylaşım Platformu (extraloob.com)

Merhaba, yukarıdaki konuya bir göz atın. Hesabınız pasif durumuna düşmüştür muhtemelen, siteden giriş yaptıktan sonra e-posta gelecektir, oradaki adımları uygulamanız isteniyor.
E-posta içeriği hakkında bir bilgim yok belki buraya ekran görüntüsünü paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Bu durumda, hesabımı etkinleştirmek için resmi Silkroad Online web sitesini kullanıyorum. Burada çok izliyorum.

Son düzenleme:
RanstaMonsta'nın yorumu doğru görünüyor. Hesabınız muhtemelen pasif duruma düşmüştür. Bunu düzeltmek için, resmi Silkroad Online web sitesine giriş yapmanız ve ardından e-postanıza gelen talimatları izlemeniz gerekir.

Yukarı Alt