Sonunda bir Türk kanalının aklı başına geldi ve Türk dizilerine göre kat kat kaliteli olan Amerikan yapımı dizilerden izlenme rekorları kıran ''PrisonBreak'' ı yayınlamaya karar verdi.Türk insanın abuk sabuk Türk dizilerine yönelip Cnbc-e , e-2 gibi kanallardan haberi bile olmadan Kvp , Yaprak Dökümü , Parmaklılar ardında gibi yapımlarla kendini avuttuğu şu dönemde yabancı bir diziyle tanışacak olması hoş.Ben birçok yabancı diziyi takip ettiğim gibi PrisonBreak'ide takip ediyorum ve Türk insanının seveceği bir yapım diye düşünüyorum.Lakin dublajlı T-bag, Scofield, Sucre düşünemiyorum.Türkçe düblaj olayının dizinin asıl havasını azaltacağından korkuyorum.Yinede umarım PrisonBreak tutarda birkaç yabancı dizi daha bu tür kanallarda yayınlanır.

Saygılarımla , Winterspring

Prison break izlemiş biri olarak her sezonunun her bölümünü final break serisini eksiksiz tamamlamış biri olarak dublajla pek izlenceğini hiç zannetmiyorum çok kötü olur kanaatındayım. :roll:

Evet bu akşam Prison Break'e tekrar başlıyorum gerçi söylediğiniz gibi türkçe dublaj pek güzel olacağını sanmıyorum.Kimler izliyecek benden başka?

Özlemişim be ilk bölümlerini dublaj bozmuş biraz ama 2 bölüm birden vermesi güzel olmuş

Düblajdan Çok Korkuyordum Filmi Mahveder Dİye Ama Beklediğimden Çok Daha İyiydi :beer:
Filmin Saati Biraz Geç Oldu İşe Gidenler İçin Fln Uygun Değil,Bu yüzdende Reytingler Düşük Gelicektir Büyük İhtimal :| Umarım Reytingler DÜşük Gelmezde,Filmi Sezonun Yarısında Kesmezler :beer:

İnş. öyle birşey olmaz bir ara İstila diye kaliteli bir yabancı dizi vardı starda geç saatte diye izlenmedi kaldırıldı ama iyi bir diziydi kaçırmıyodum Prison'a öyle birşey olmaz umarım..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Harika prison hayranı oldum neyseki finali kaçırmıycam daha 1 sezon 7. bölümdeyim ama olsun ^^ pazar 22 de cnbc-e deyim

Yukarı Alt