GOKHAN_81 demiş ki:
beyler bu ayardan biraz farkli yaptım fakat autologin'i çözdüm şu anda charım Dc yedi sro açti kendi otomatık denedi chari seçip oyuna girdi startladi xD denemenizi öeneririm gerçekten auto login tamamen çalişiyor :D versiyona gerek kalmadi Sbot penceresi açık kalsın yeter fakat ilk önce kendiniz elinizle id pw yazın sonra dc yerse o deniyor ayarları yapın yukardaki gibi....hade kolay gele :D
nası yaptın ben beceremedim az anlatsan :D

nası yaptın ben beceremedim az anlatsan :D[/quote]
resimdeki ayarin birebir yap ilk girişi sen yap id pw yaz sonra enter'e bas sonra o kendi dener oyuna girip startlar diyelim DC yedi 30 sn sonra SRO açip sen hiç bişey yazmadan kendi otomatik başlıyor denemye İD PW ekranında bişey gözukmuyor bot penceresınde yazıyor herseyi bu kadar...umarim anlatabilmişimdir dedim gibi ilk elinle girmen lazım 8) 8)

- Resim Silinmiş.

Kendi emeğimdir =)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya ben senin yaptıklarını aynen yapıyorum ama sbot loader ı açınca olmuyo bi de bak bakıom botcfg ye o yazdıklarım eskiye dönmüş ilk haline dönmüş? nası çözcm bunu? bi de enable bilmem ne var onu işaretlemeyin demiş bi ark onu işaretlemiorm save diorm bi bakıom tekrardan işaretli ltf yardm edin??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet tekrar giriyor ayarlarını görmek isteriz bir ss atarsan yorumlarız.

Yukarı Alt