arkadaşlar ilk önce gerekli dosyalarımızı indiriyoruz http://www.dosya.tc/JAmiwq/zszcnewclientdbbot.rar.html
ilk önce SrProxy i açıyoruz ve ıp numaramız 72.55.143.209 yazıyoruz
sonrada ZSZC MediaPatcher açıyoruz ıp numarası 72.55.143.209 gelmesi lazım
eger gelmediyse Media.pk2 yi siliyoruz tekrar zszc nin klasörüne atıyoruz
sonrada crackloader i açıyoruz sonrada private_server_loader açıyoruz
private_server_loader de english patch ın işaretini kaldırıp lounch diyoruz
sonrada charımızın ıd pw yazıp giriyoruz.
arkadaşla bütündosyaları zszc nin içine atınız.(Resimler yakında eklenicektir)
Saygılarımla Lord-Demon

GOKHANCAN demiş ki:
bu bot curserth heart ları neden toplamıyo xD bi çözümü varmı şimdiden tşk
yok toplamayo neden diyiceksin şimdi çünkü botun pick bölümünde curserth heart diye beşey olmadıgından toplamıyo

kardeş bende media patcherı açtığımda gelmio o yeni ip adresi media patcheri tekrar yapıom yine gelmiyoooo

popolin007 demiş ki:
kardeş bende media patcherı açtığımda gelmio o yeni ip adresi media patcheri tekrar yapıom yine gelmiyoooo
eğer gelmşyosa media.pk2 yi sil tekrar yükle sonra media pacht her le sadece 1 kere ıp numarası 72.55.143.209 geliyo bidaha da gelmiyo.

bnde calıstı
ama bı ayarlarını yapamadım galıba canavara gıdıo tıklıo el yakmayı basıo ole duruo confıngs ten aylarları yaptım ama atak yapmıo yerden ıtem vs alıo ama no atack yardım ???????

emcemc demiş ki:
bnde calıstı
ama bı ayarlarını yapamadım galıba canavara gıdıo tıklıo el yakmayı basıo ole duruo confıngs ten aylarları yaptım ama atak yapmıo yerden ıtem vs alıo ama no atack yardım ???????
skilleri ayarladınmı

botun diğer bottan bi farkı yok sadece yeni clientle beraber lag 0 olunca oyun crowded olmaya başladı no dc için kullanılabılır. ve bence yakın zamanda auto enter programınıda pcye indirmemiz gerekecek oyna girebilmek için.

Yukarı Alt