Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
olamzmı gm gene event yaptı ben oyundaydım ayn ıyere 20 tane tg attı kendiside dc yedi sonra bizde dc yedik :S ben bieşy anladamdım evnten tg bile tıklayamdım

çöktü heralde oneydi arkdaş öyle jangan cave önüne 20 tane ayn ıanda atıyo tg kimsede kesemiyo lagdan ben kesmeyi bırak GM kendisi biler dc yedi bende dc yedim ve check :s sin:

Mob bana dalıyor ben ona dalamıyorum :lol: Bir baktım dc.Sonra hazin son :roll:

moba dalmayı bırak tıklayamadım yav:D hacı bune ya gm kendisi bile dc yediyse biz hayli hayli dc yicez server çökemdi bence gm res attıxD

Gm Strong Tg die bişey çıkardı xD çıkarmasa sorun yoktu :D çöktüyse Data base sıfırlanır sölemedi demeyin xD

Çöktü ise DataBase ye giremez giremesse açamaz açamassa oynayamayız girebilmesi için sıfırlaması gerekir kopya sı yoksa eger Veda edin :D

EmmaW

rezil bir event'ın sonucuydu oyunda charı görmeden tg titana daldım ve birtane kesmişim ismimi görmedim ama arkadaşım dedi

bu arada db ile ilgili konuşan arkadaşlara ; db sıfırlansaydı loaderle girince check yazısını göremezdik çünkü oyun açılmazdı :)

:) Hiç event yapmasa yada az sayıda uzak yerlerde cıkarsa hem lag olmaz hemde böle sacmalık :) Olmazdı Mındar etti :) oynu bıraktı xD

Exlips3 dediğin gibi olsa süper olur zaten ne sevre rçöker ne lag olur aynı yere 20 tane tg atarsa böyle olur

Yani Hacım anladık Previte server Kolay keyif yeri eylencede Bu gm iice .. cıkarıyo Asıl sorun aynı yere cıkarması Bazen unig le beraber elitede cıkıyo bazen cıkmayınca lag yine az oluyo hem 10 unig hem eliteleri 100 lvl adam :) str ci arada kaynadı gözümün önüde diyo :) 3 vs 1 gitmiyom lord ölüyodum hp basmıyoki T de yok zati xD

uqur1nce demiş ki:
Çöktü ise DataBase ye giremez giremesse açamaz açamassa oynayamayız girebilmesi için sıfırlaması gerekir kopya sı yoksa eger Veda edin :D
ne anlıyonda knşuon adamlar db yedegi alıo sureklı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt