siteye giriorum 'Dowload File' ye tıklıorum Rapid Shareye gidior onsan sonra Slow Dowloand Diorum bu yazı cıkoo :SSS Unassigned file limit of 10 downloads reached. deli olcam .SSS

ArkadaşLar İndiremiyenLer İndirmk icin uğraşmasın artık oyun gelince launcherdan zaten oto pach atar atmazsa oyle indirmeye calisirsiniz bu kadar insan indirdi ama yinede bekliyor bn normalde indirmiyom oto pach atiyor atmazsa indiriyorum Sizde bnm gibi yapın boşuna uğraşmayin kotalı olan arkadaslarında kotaları boşuna gitmemis oLur Beklemezniz yeterLidir 3 tane serwer check atioLar ondn bu kadar uzun sürdü GaLiba herkese İyi AkşamLar..

ARKADAŞLAR OYUN ACILDI HERKESE İYİ EXP KASMALAR !!! BÜTÜN TÜRK KARDEŞLERİME !!

Şu advanced elixir olayını biraz açar mısınız yardım etsin biri ne oluyor bu ve nereden bulacağız yada alacağız

zszc nin olduğu klasöre atın rardakiler sonra içinden çıkan dosyalardan pach yazana tıklayın install diyin sonra ok gelicek ok diyin işiniz biter oyuna girersiniz :wink1:

beyler ben water'e tıklayınca geliyor check oluyor ama fire ye tıklayınca direk kapanıyor oyun başlamadan :(

Beyler sımdı aktif net yoneticisi ile konustum kendısının bana yaptıgı acıklama su:

Sayın müşterilerimiz ZSZC de bir hatadan dolayı 1 gold ile 1b yapıldığı için GM oyunu Rollback yapacaktır o yüzden bize net bir saat veremedikleri için bizde size karşı kesin bir şey söyleyemiyoruz anlayışla karşıladığınız için teşekkür ediyoruz...

Yukarı Alt