Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ne yapcam lvl o önemli deil şifre deiştirme acık deilse ben neden giremıyorum dün girdiğim chara.... bugun giremıyporum sen bunu söle bana yeter....

neden sustun sölicek bişey bulamadım böle burda milleti kandırma yapıosan işini dogru düzgün yap....

Server
Takımı
Fenerbahce
Tmm Tmm Emenna Sana Yeni Üyelik Yollicam Char Kurma Bekle Şifre Değiştirme Sitesi Acılınca Değiştir Kullan Ulan Bidaha Üyelik Dağıtırsam ADam Değilim

Server
Takımı
Fenerbahce
Bak Beni Delirtme Cocuk Beni Ayar Ettin Nie Musmula Adlı Kişinin Şifresine Bişe Olmio Adam 70 + Nie Onin kine Bişe Olmioda SEninkine Oluyo Oynama Kardesim Üyelik Felan Yoq

sesin fazlam cıkmasın öle artist gibi konusma yaptın bi iş sana teşekkur ettik ama şifre deiştirme acık deil diyosun ama şifre deişiyo bunu senden baskası yapmamıstır. ben normal sroda oynuyorum sen canını sıkma ama sen burda milleti kandırma üyelikte istemiyorum senden artık... sadece sana güvenenlere acıyorum su anda

Server
Takımı
Fenerbahce
kimse verdiğim üyelikleri oynamasın yoq kimseye üyelik tmm mı beyler ben ii niyetimle üyelik dağıttım siz benim ismimi emek hırsızına cıkardınız ben senin şifreni değiştirmişim demek hee o kadar salağım ki değiştirdikden sonra moderatör basvurusu yapmısım gel istanbul beylikduzundeyim gel ara hakkını hadi adım bilal soyadım askar eeer ben soyduysam allah belamı versin

Server
Takımı
Fenerbahce
tmm kocum kimse üyeliklerini kasmasın yok size üyelik tmm mı benim sjsroda üyelik verdiğim adam simdi 110 lv exl nick burki15

sana char soydun demedim char yok zaten calıdnı.... bunu sen ben başka bilen yoktu charı ben calmadıgıma göre?

Server
Takımı
Fenerbahce
tmm kocum char mar yoq hadi ßß kimseye üyelik yoq kimse char kasmasın hadi ii aksamlar

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt