anlamadım şimdi indirsem sun worldün içine mediayı atsam çalışır mı?

Majestic demiş ki:
''Arkadaşlar bu sun worlddeki mediayı indirsem zszc de çalışırmı acep'' demek istemiş sanırım.
Boyle söylemiş ise zannetmiyorum.Çünkü Sw 120 Lv ZSZC 100 Lv için editlenmiş.Ben çalıştıracagını sanmıyorum.Media.pk2 istiyorsan Orjinalini bu topicten indirebilirsin > viewtopic.php?f=824&t=198596

Başka soru ve sorunların olursa aynı topic'e yazarsan daha kısa sürede sorunlarına cevap bulabilirsin.

Server
Takımı
Fenerbahce
phicer Bro Yanlıs Anlama Ama Amma Cok Post Kasmıssın Be xD Gercekden Dikkatimi Cekdi Ondan Diyorum Yinede Ozur Diliyorum ama Bunu Sölemesem Patlardım :D

MaLaTYaLee44 demiş ki:
phicer Bro Yanlıs Anlama Ama Amma Cok Post Kasmıssın Be xD Gercekden Dikkatimi Cekdi Ondan Diyorum Yinede Ozur Diliyorum ama Bunu Sölemesem Patlardım :D
Hehe anlıyorum broda amacım Post kasmak deil.Zaten kasmak isteseydim OFF TOPİC lerde dolusuyla kasılacak alan mevcut :thumbsup:
Ben sadece Yardım ediyorum.Attığım post'larda saçma sapan değil hepsi yardım amaçlıdır :muck:

Server
Takımı
Fenerbahce
nie öle hehehe yazıon _? ben senden özur diledimde yanlıs anlamada dedim insan ben kişilere yardımcı oluyorum post kasmıs gibi görunuosa kusura bakma DER sen hemen ters tepki verion nese tekrardan sry

MaLaTYaLee44 demiş ki:
nie öle hehehe yazıon _? ben senden özur diledimde yanlıs anlamada dedim insan ben kişilere yardımcı oluyorum post kasmıs gibi görunuosa kusura bakma DER sen hemen ters tepki verion nese tekrardan sry
Konuyu uzatmaya gerek yok.Söylediğin şey komiğime gitti ondan Heheh dedim :muck:

Takımı
Besiktas
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Türkçene hayran Kaldım daral:

Takımı
Besiktas
phicer demiş ki:
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Konuyu uzatmaya gerek yok.Söylediğin şey komiğime gitti ondan Heheh dedim :muck:

Bencede Konuyu uzatmaya gerek yok .

Yukarı Alt