Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ıp numarasını deiştirmeyi unutmussundur belkı ? hatanın ne oldugunu dah aayrıntılı yaz

Yeni İP numarasını yazmadan oyuna giremezsnz 72.55.143.209 bunu yazarsanız 0 hata oyundasınız :)

kardeş ben yazdım eskı ıp gelıyor aynı dedını yapınca eskı ıp gelıyor 64 lu olan :S nası onu 72 getırebılrım media louncerde eskı ıp gelıyor....

efendy_lee demiş ki:
kardeş ben yazdım eskı ıp gelıyor aynı dedını yapınca eskı ıp gelıyor 64 lu olan :S nası onu 72 getırebılrım media louncerde eskı ıp gelıyor....

o zmn meadia launcere tıklayıp 127.0.0.1 oalrak ayarladıktan sonra artık cd den mi arkadaşından mı bul bi yerden media pk 2 yi ZCZS nin içine at

eski dosya yenisiyle dieşssinmi diye sorcak evett de sonra bildiğin gigi sroproxy mi neydi adı onu aç 72.55.143.209 yaz launcherden tekrar onay al bu sefer olur.

arada bi öyle oluyo eski ıp numarası gelıyo eski ıp numarası geldıkce once 127 oalrak ayarla sonra media pk 2 yi at sonra dene çalıştırmayı

efendy_lee demiş ki:
Tmm öle olacak o sorun olmaz.

biraz daha ayrıntı ver nasıl yani bot penceri gelmiyo ?

ama genellikle IP de hata oluyor ondan olmuyo yada en baştan media pk2 yi at öle dene bi daha

güzel anlatım sağolda dediklerini yapıyorum loaderı açınca uygulama hatası geliyo yardımcı olursan sevinirim :)

Çok güzel hazırlamışsın başka yerlerde antılıyordu ama yapamıomdum. Bu topic %100 anlatıyor.
Çok saol Bu arada Bn SouLKinG dim Ban yedim RaPSTaR oldum :D

herseyı yapıorum hepsı calısıyor ancak ßot calısmıo .... ßotu oyuna gırmeden oncemı acmaya calısıcaz yoksa oyuna gırdıkten sonramı ?

beyler yardım edermisiniz loader felan hepsini yaptım ama botu tıklayınca çıkmıyo yardım edin benim media pk 360.184 mg tır ama fotoda 600mg baytır ama sroda dc falan yemiyom yardım dermisiniz

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt