Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar yeni gelen update ile bliorsunz ki bot çalısmadı fakat bunun çözümüde var.. işte çok kolay sadece srproxy ip yerini böyle değiştieiyoruz : 72.55.143.209 bu kadar sora aynı islemlerle oyuna girip oyunu botla batırıoruz :P

Arkadaşlar Pazartesi gününe kadar yokum .. sizden ilk-son ayrılıgım bu pazartesiden sora tekrar hepbirlkteyiz

Kısa bir Kuşadası Yolculugu :dance:

Arkadaşlar Konuyu açmamdaki sebep bir çoğu arkadaşımız gerek oyundan,siteden v.b yerlrden pm atıyorlar sen botu yaptın , biz yapamadık vesaire bende bu konuyu açıyorum sizlere resimli anlatacağım konu tamamen Extraloob.com ALpique tarafından hazırlanmıstır alıntı yoktur...
İlk Olarak Bunu İndiriyoruz İçinde Gerekli Olan bütün Dosyalar mevcut Link:

Download
http://uploaded.to/file/q1fm5k
Download

İndirdikten Sonra Rardaki dosyaları Oyunumuzn Kurulu oldugu yere atıyoruz..
Simdi Buraları Dikkatli İzleyin ! buralar çok önemli..

Bu 4 dosyayı Kurulu olan yere atıyoruz..

Şimdi Anlattıklarımı sıralı olarak yapıyoruz Dedigim gibi yapmazsanız botu çalıştıramazsınız.. BKz:

1-)

2-) Buraya biraz daha dikkkat veriyoruz

3-) burası kolay :P

Son Olarakta Botu Çalıştırmaya Geldi Sıra..

Eveet Herşeyi yaptım .. Bot Halloldumu acaba diyorsanız..

Kesinlikle Alıntı Yoktur .. Extraloob ALpique tarafından yaplmıstır Güle Güle kullanın nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobbaaa amma kasıp topic yapmışsın helal olsun kuzum tam d.mod olup yetiştirilecek cevher görüyorum sende değil mi fritsu :P

extraloob demiş ki:
hobbaaa amma kasıp topic yapmışsın helal olsun kuzum tam d.mod olup yetiştirilecek cevher görüyorum sende değil mi fritsu :P
:muck:

Yaşasııın Kuşadasında Olamama rağmen ablamın laptobunu kaptım Ve yine

EXTRALOOB

SorryForThis demiş ki:
Bu bot item topluyormu?

Ps:Anlatım için saolasın. :beer: Çoook işime yarayacak.
Hemde en ayrıntısına kadar bot'da ''Pick'' bölmesinde istediğin itemi topluyor .. BKZ:

Garment Male İtems

Seal Of X

Bow

Blade V.b gibi istediğin itemi seçıyorsn oda topluyor sorunsuz birşekilde

MaLaTYaLee44 demiş ki:
Herşey Cok Gzl Emeğine Sağlıkda Konunun Yeri Burası mı ???
Teşekkür ediyorum... Okan abi konuya göz attı burda kalmasında sakınca olsaydı konuyu taşırdı :thumbsup: :thumbsup:

PhX demiş ki:
ben hepsini yapıyorum ama dbbotu acınca hata raporu cıkıyo ne yapmam gereikiyor ???
derdine derman olabilirim tek yapman gereken şey hatanın resmini çekip buraya koymak ardından emin ol yardımcı olurum bekliyorum :thumbsup:

ALpique demiş ki:
PhX demiş ki:
ben hepsini yapıyorum ama dbbotu acınca hata raporu cıkıyo ne yapmam gereikiyor ???
derdine derman olabilirim tek yapman gereken şey hatanın resmini çekip buraya koymak ardından emin ol yardımcı olurum bekliyorum :thumbsup:

Yardım etmek için hala bklıorum :P :P

Ya kardeşim herşeyi yaptım herşey tamam oyuna giriyom chara start diyom solda konuşma yerinde noticedeki herşey aynı ama bot kapanıyo :S chara start diyom bot kapanıyo ne yapmam lazım?

realwest demiş ki:
Ya kardeşim herşeyi yaptım herşey tamam oyuna giriyom chara start diyom solda konuşma yerinde noticedeki herşey aynı ama bot kapanıyo :S chara start diyom bot kapanıyo ne yapmam lazım?
Onu blmiyorum kardeşim :!!&%&! ben sadece botu kurmayı gösterdim onun için sremuyageldim adlı kardeşimin konusu var

viewtopic.php?f=824&t=198920

eminim burdan cevap blursun

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt