capony demiş ki:
Silkroad Louncheri açıyorum girecem bölüme tıklıyorum start diyorum oyun açılmıyor yardım edebilirmisiniz
Aynı sorun bendede var acil yardım edermisiniz oyuna giremedik bi türlü 10 tane sorun yaşadım ya yok c++ yok patch 2 gundur sorunları cozmeye ugrasıorm :D

launcher ı açıp sv seçtiğimde '' can't create file transfer manager ! '' hatasını veriyor

Yaa arkadaaslaar Start'a basııyooruum daha snra oyuna gırmeden oyun kendı kendıne kapanıyoor ne yapablrm :/

kardeş oyunu açıyorum start diyorum client acılır açılmaz kapanıyor ama daha oyun açılmadan ne yapabilirim

Uploaded with ImageShack.us

ARKADASLAR 1.693 PACH'I KURDUKTAN SONRA LAUNCHERDEN GIRIYORUM STARTA BASIYORM AMA YUKLENMIYOR DIREK KAPATIYOR NEDEN OLABILIR YARDIMMMMMM ??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
JanJanLe demiş ki:

Uploaded with ImageShack.us

ARKADASLAR 1.693 PACH'I KURDUKTAN SONRA LAUNCHERDEN GIRIYORUM STARTA BASIYORM AMA YUKLENMIYOR DIREK KAPATIYOR NEDEN OLABILIR YARDIMMMMMM ??
sorunu halledebildin mi kardeş

zszc'yi açınca ZSZC Launcher çalışmayı durdurdu diye bir hata geliyor windows 7 var acaba bu bir uyumluluk sorunu mu yoksa dosyalarda mı problem var 2 kere silip yeniden yükledim yine olmadı

- Resim Silinmiş. bu sorunu nasıl çözcem lütfen yardım edin :(

Yukarı Alt