Üyelik satışları tarafımdan yapılıyordur 25TL üyelik siftah yapamadık :lol: ilk müşteriye 22TL üyelik alıcaklar pm atsınlar gerekli bilgilendirme yapılıcaktır :muck:

Guathema demiş ki:
Üyelik satışları tarafımdan yapılıyordur 25TL üyelik siftah yapamadık :lol: ilk müşteriye 22TL üyelik alıcaklar pm atsınlar gerekli bilgilendirme yapılıcaktır :muck:
yarına kadar satma alayım :D

yarın alıcaksan istersen pm gelin dilediğiniz banka hesabı numarası veriyim yatırdıgınız zaman pm'den bilgileri verirsiniz iş biter ?

indirdim ama bu sw iş görmez. 3x rate var. Elle kasıcaksın zaten 80e kadar ölüm olur.
500 kişi kapasite çok az bence item vs bulamazsın. İtem rate zaten düşük.

Sakın başlamayın sakın ! Benide bottan banlamışlar ama bot felan kullanmadım sadece yaptığım .... xia'nın arkadaşlarından birine 1 kere ks yapmak bu kadar saçma olay görmedim verdiğiniz paraya yazık olur. daral: daral: daral:

Buzzz demiş ki:
Sakın başlamayın sakın ! Benide bottan banlamışlar ama bot felan kullanmadım sadece yaptığım .... xia'nın arkadaşlarından birine ks yapmak bu kadar saçma olay görmedim verdiğiniz paraya yazık olur. daral: daral: daral:
Kimseye bulaşma hayatını yaşa.com :twisted:
Ps:İndiricez inş

Autumn demiş ki:
Buzzz demiş ki:
Sakın başlamayın sakın ! Benide bottan banlamışlar ama bot felan kullanmadım sadece yaptığım .... xia'nın arkadaşlarından birine ks yapmak bu kadar saçma olay görmedim verdiğiniz paraya yazık olur. daral: daral: daral:
Kimseye bulaşma hayatını yaşa.com :twisted:
Ps:İndiricez inş
daral: daral:

ya sacma sapan server oynanirmi allah askina 500 kisi kapasite olcak 500 kiside 80 lvl olcak degil ya eziklerde olucak oyun bombos ne zevki olacak en az 2 bin kisi olmasi lazim bi serverin eglencesinin olmasi icin daral:

gitsinler arkadaslariyla oynasinlar istedikleri itemi versinler istediklerini banlasinlar birakin ya daral:

Yukarı Alt